На другій сесії Вінницької обласної ради депутати присвоїли керівництву обласної ради ранги та грошове забезпечення відповідно до штатного розпису.

Депутати облради від президентської партії «Слуга народу» намагалися «урізати» премії і доплати керівництву ради. Але їх ініціатива не отримала підтримки. Але й за проект постанови голосів депутатів ледь знайшлося, щоб його підтримати.

Питання «Про оплату праці голови, першого заступника голови, заступників голови Вінницької обласної Ради 8 скликання», розглядалося під 6 номером порядку денного.
Перед розглядом цього питання голова ради В’ячеслав Соколовий та його заступники: Володимир Кістіон, Ігор Івасюк, Анатолій Ткач та Дмитро Чаленко заявили про конфлікт інтересів та про те, що не братимуть участь в голосуванні.

Розглядаючи це питання, один із депутатів фракції партії «Слуга народу» звернувся до депутатів, щоб керівництво облради відмовилося від доплат. А ці кошти направити на подолання пандемії коронавірусу.

Відповідне звернення перед засіданням сесії підписали депутати від «Слуга народу» і оприлюднили на деяких сайтах і в соцмережах.

В’ячечеслав Соколовий поставив цю пропозицію на голосування. Її підтримали лиш 15 депутатів із 76, які були присутні на сесії.

Тож, депутати проголосували без змін за проект рішення.


Отже, згідно з прийнятим рішенням, голові ради В’ячеславу Соколовому присвоєно посадової особи місцевого самоврядування першої категорії посад і відповідні оклад, доплати та надбавки.

Першому заступнику голови Володимиру Кістіону – 3 ранг, заступникам Ігорю Івасюку, Анатолію Ткачу та Дмитру Чаленку – 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування другої категорії посад з відповідним забезпеченням.

Сумарно, з усіма преміями і надбавками та доплатами зарплата голови облради становитиме приблизно 55 тисяч гривень в місяць, першого заступника – 48 тисяч гривень, заступників – від 46 до 38 тисяч гривень щомісячно.

ЗМІ порахували, що щомісячний фонд оплати праці керівництва Вінницької обласної ради становитиме понад 227 тисяч гривень.

За таке рішення проголосувало лише 55 депутатів.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net