Юлія Тимошенко та її 23 квітня 2024 року зареєстрували у Верховній Раді постанову про відставку Миколи Сольського з обійманої посади.

Як неодноразово попереджала і застерігала Юлія Тимошенко, вся земельна реформа виявилася аферою, яку влада узаконювала вночі, за зачиненими дверима, таємно, не допускаючи до обговорення аграріїв і громадськість. Тоді ж всупереч закону та регламенту під час розгляду закону про розпродаж сільськогосподарської землі «загубилися» правки від опозиції. Головним ідеологом авантюри із залишення українців без землі був керівник аграрного комітету Микола Сольський, якого лідерка «Батьківщини» звинувачувала у лобіюванні власних корупційних інтересів. Сьогодні це підтвердило Національне антикорупційне бюро.

«Батьківщина» вкотре наголошує, що розпродавати землю під час війни – неприпустимо й цинічно, тому наполягає ухвалити розроблений командою законопроєкт, яким запроваджується негайний мораторій на розпродаж землі до кінця війни плюс п’ять років.

Читати також: Юлія Тимошенко: Україні потрібна справедлива, а не принизлива мобілізація

Нагадаємо, правоохоронці НАБУ повідомили про підозру міністру агрополітики та продовольства Сольському у заволодінні державною землею на 291 мільйон гривень і намаганні заволодіти землею ще на 190 мільйонів.

Варто також нагадати, що Юлія Тимошенко та депутати «Батьківщини» ще у 2019 році звернулися до НАБУ із заявою, у якій вказали на конфлікт інтересів та корупцію в Комітеті Верховної Ради з питань аграрної політики під час розгляду закону про розпродаж землі. Тоді «батьківщинівці» вимагали від НАБУ порушення кримінальної справи та призупинення розгляду земельного закону.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net