Народні обранці мають чимало привілей, пільг та матеріальних бонусів за кошти платників податків. Від власної зарплати, оплати праці численних помічників, утримання офісів депутатів в округах, до безкоштовного проїзду по країні, оплату канцелярських витрат та телефонних розмов, тощо. І все це офіційно, з державного бюджету.

Звісно все це без урахування справжніх заробітків нардепів, у вигляді доплат у конвертах від олігархів від 5000 до 50000 $ на місяць, одноразових гешефтів за потрібне голосування лобістських законів, чи кадрових призначень і так далі.

Але є в переліку бонусів за рахунок платників податків (держбюджету) один лакмусовий показник. Питання швидше етичне, ніж матеріальне.

Це – грошова компенсація нардепам, які винаймають житло, або готельний номер в Києві.

І якщо вінницьких “слуг народу” Максима Пашковського та Анатолія Драбовського в цьому питанні ще якось зрозуміти можна, – то мільйонера-латифундиста з Хмільника Петра Юрчишина (за різними даними земельний банк нардепа 13 тисяч гектарів, готель в Хмільнику, завод з виробництва сира та масла, та багато іншого), чи Геннадія Вацака з Могилів-Подільського (кондитерський дім “Вацак”), який не тільки полюбляє різноманітні лакшері аксесуари, а й із задоволенням демонструє свої улюблені дрібнички публічно – зрозуміти важко. Ну або легко 😁

Перераховувати статки, автопарки, колекції годинників, ювелірних прикрас, численних об’єктів нерухомості та домашніх запасів кешу Юрчишина і Вацака ми не будемо. Бажаючим радимо полистати їх декларації, які є у відкритому доступі в ЗМІ.

А задля повної картини ефективності витрачання наших з вами податків, радимо перейти від етики до естетики і переглянути мотиваційне відео Геннадія Вацака, яке нардеп (що отримує з держбюджету від 20 000 грн щомісячно лише на компенсацію проживання в столиці) не так давно опублікував на своїй офіційній сторінці у фейсбук.

Це відео дійсно варте уваги. Всього за 6 хв кліпу, нардеп від Вінниччини пересяде з “Bentley” на ексклюзивне спорт-купе від “Mercedes-Benz”, з мерседеса народний обранець пересяде за кермо “Aston Martin”. Автомобіля, у кожному з яких є бронзова табличка, на якій написано ім’я людини, яка зробила і відповідальна за конкретний екземпляр.

Одним словом насолоджуйтесь.

Ну а дайджест виплат компенсації з бюджету за житло в столиці нашим нардепам за останній квартал 2020 року тут.

Жовтень

Петро Юрчишин – 19500 грн. 

Максим Пашковський – 19500 грн.

Анатолій Драбовський – 19500 грн.

Геннадій Вацак – 19500 грн.

Листопад 

Максим Пашковський – 20000 грн.

Анатолій Драбовський – 20000 грн.

Геннадій Вацак – 20000 грн.

Мільйонер-латифундист Петро Юрчишин у листопаді гроші на компенсацію житла в столиці не брав, але наздолужив це непорозуміння в грудні і отримав 59800 грн, а його колеги по 40 тисяч грн.

Грудень

Петро Юрчишин – 59800 грн. 

Максим Пашковський – 39500 грн.

Анатолій Драбовський – 39500 грн.

Геннадій Вацак – 39500 грн.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here