Учасники грантового конкурсу від громадського об’єднання “Ми – Вінничани” встановили новий рекорд у кількості поданих заявок на конкурс міні-грантів “Професійне зростання”.

За словами організаторів, цьогоріч конкурс перевершив усі очікування, зібравши 837 заявок, що на понад 200 більше, ніж минулоріч.

Голова ГО “Ми – Вінничани” Валерій Коровій наголосив на великому значенні цього конкурсу для розвитку професійних навичок та ініціатив у сфері гуманітарних та соціальних наук. Він також висловив вдячність учасникам за їхню довіру та активність.

“Ми дякуємо за таку високу довіру людей! Адже цей конкурс саме для них, для їхньої професійної реалізації! Нам важливо, щоб працівники гуманітарної та соціальної сфер, робота яких сьогодні пов‘язана з турботою про ветеранів, їхні сім’ї, відчували і свою значущість. Щоб не лише заклади підтримувалися, але й самі працівники, які є найбільшою цінністю! Тому в рамках цього конкурсу хочемо реалізувати професійні прагнення переможців. 170 кращих із 837 заявок визначить конкурсна комісія. Переможці отримають до 10 000 грн на реалізацію свого проєкту. Віримо, що 1 700 000 грн грантових коштів стануть корисними для професійного зростання наших вінничан”, – відзначив голова ГО «Ми – Вінничани» Валерій Коровій.

Наразі комісія займається відбором переможців, які отримають до 10 000 гривень на реалізацію своїх проєктів. Списки переможців будуть опубліковані на офіційному сайті ГО “Ми – Вінничани” та в соціальних мережах.

Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса БілозірГеннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 рр. Валерій Коровій.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net