Політична Арена Вінниччини

Микола Кучер: Воїн не повинен ані в окопі, ані поза ним навіть подумати, що він один

Народний депутат України Микола Кучер повідомив про зустріч з очільниками громад та волонтерами Гайсинського району.

Народний депутат України Микола Кучер повідомив про зустріч з очільниками громад та волонтерами Гайсинського району.

Учасники зібрання поділилися досвідом і планами щодо підвищення спільної та ефективної допомоги фронту, обговорили, як ефективно реагувати на виклики, які створила війна та продовжувати розвивати волонтерський рух у районі на користь нашим військовим.

«Воїн не повинен ані в окопі, ані поза ним навіть подумати, що він один. А це у значній мірі забезпечують саме наші громади та волонтери», – написав Микола Кучер на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Народний депутат проінформував про величезний обсяг роботи, здійснений у рамках Гуманітарного штабу Ладижинської міської територіальної громади, який координує зусилля двох найбільших благодійних організацій округу – громадської організації «Соціальний центр Вінниччини» та Фонду «МХП-Громаді».

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

За словами Миколи Кучера, сьогодні на війні в пріоритеті вже не продукти, а – автомобілі і дрони, адже ворог зумів забезпечити серійне виробництво якісних безпілотників. Тому нашим військовим для протидії окупанту також потрібно їх дуже багато.

Він зазначив, що Гуманітарний штаб став одним з основним постачальників такого виду зброї як Мавіки та FPV-дрони для вінницьких бригад.

«Вкотре я ще раз переконався, що з нашими людьми можливо подолати всі проблеми і здолати ворогів. Пишаюся своєю командою, що взяла на себе нелегку, але дуже важливу місію допомоги нашим захисникам», – написав парламентар.

Депутатка обласної ради Мар’яна Нарожна

При цьому він особливо подякував своїй помічниці Мар’яні Нарожній за ефективну координацію волонтерської роботи.

«Я впевнений, що з такою підтримкою військових ми неодмінно переможемо!», – резюмував Микола Кучер.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net
Exit mobile version