Політична Арена Вінниччини

Народний депутат Олександра Устінова розкритикувала роботу Вінницької облдержадміністрації

“Не треба нам піар акцій і шановне керівництво – вилізьте з фейсбучиків”, – прокоментувала Олександра Устінова (фракція Голос) свої спроби отримати інформацію про вакцинацію, чи бодай дозвонитись у Вінницьку ОДА.

Парламентарка розповіла, як записувала свою матір в чергу на вакцинацію у Вінниці. Як виявилось, записати 70-річну пенсіонерку виявилось важко.

Олександра Устінова продемонструвала в соцмережах сайт обласної адміністрації і зазначила, що інформації, як стати в чергу на прививку ви там не знайдете та розповіла як самостійно шукала цю інформацію.


Акт 1:

Я чесно обдзвонила купу телефонів:

Акт 2:

Мені таки віддзвонилися з ОДА (ну бо я вже всіх дістала дзвінками і лишила свої телефони) і сказали дзвонити не на телефони гарячоі лінії сайту ОДА, а за телефонами обласного управління охорони здоровя. Між собою вони не дуже взаємодіють) Кому треба дублю:

Виявляється, тут вас теж не запишуть – і вам треба йти до свого сімейного лікаря. Лише він зможе пенсіонера поставити в чергу. Для вашого розуміння обдзвон всіх цих номерів в мене зайняв більше години. Мама б фізично цього не змогла зробити, адже з дитинства погано чує і останні 20 років ходить зі слуховим апаратом, – поділилась своїм досвідом народний депутат.


Також парламентарка поставила під сумнів ефективність компанії з вакцинації в Україні, назвавши темпи вакцинації “фестивалем позору”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net
Exit mobile version