Атрошенко Владислав Анатолійович

  Я, Атрошенко Владислав Анатолійович, народився 5 грудня 1968 року у Чернігові. Мої батьки Анатолій Федорович і Тамара Іванівна родом з Городнянщини, мати – вчитель, батько – інженер. Весь їх життєвий шлях і трудова діяльність пов’язані з рідною Чернігівщиною.

  Після закінчення Чернігівського педагогічного інституту мою маму направили працювати вчителем математики в Анисівську середню школу Чернігівського району. Ще й досі жителі Анисіва пам’ятають, як мама іноді брала мене маленького з собою на уроки. Я тихесенько сидів за партою, щось малював. Я ще не розумів, що йде урок і по класу ходити не можна, тож інколи звертався до мами зі своїм дитячим питанням. З самого дитинства в мені було закладено повагу до вчительської праці.

  Після Анисіва мама вчителювала у Чернігівській школі №16, визнана одним з найкращих вчителів математики в місті Чернігові. В цій школі мама пропрацювала до пенсії. Багато поколінь чернігівців пам’ятають її як гарного та вимогливого вчителя, добру та чуйну людину. За свою багаторічну педагогічну діяльність вона отримала високе звання Заслужений учитель УРСР та медаль «За трудову доблесть», удостоєна звання Ветеран праці.

  Батько після закінчення Київського політехнічного інституту з 1969 по 1994 роки (більш ніж 25 років) трудився на Чернігівському Радіоприладному заводі – підприємстві, яке на той час було найпотужнішим у нашій області. З 1994 по 2008 рік батько працював інженером на Чорнобильській АЕС. На заслужений відпочинок вийшов на 69-му році життя. Зараз мої батьки – пенсіонери, живуть у Чернігові. Саме вони та ще дідусь з бабусею привчили мене до праці.

  Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net
  ЧАСТКА