Політична Арена Вінниччини

Гройсману закидають зловживання при будівництві Дністровської ГАЕС

• Максим Микитась і Володимир Гройсман все частіше фігурують разом у повідомленнях про корупційні справи.

1 листопада Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) змінила розмір застави для колишнього народного депутата Максима Микитася, якого викрили на рекордному хабарі у 22 мільйони євро. З 260 мільйонів гривень заставу зменшили до 100 мільйонів.

Ситуацію навколо слідства і того факту, що Микитась підозрюється у причетності до багатомільярдних махінацій і корупційних схем за участю перших (у минулому) осіб держави це не змінило.

Однак могло наштовхнути на думку усіх, причетних до цих справ, що у судах можна всі ці справи поховати.

Райдужний настрій у цих колах тривав аж три дні – до 4 листопада, коли “Центр протидії корупції” оприлюднив чергову порцію розшифровок скандальних “плівок Микитася”, де йшлося про корупційні оборудки під час будівництва Дністровської ГАЕС.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Причому, було зроблено припущення, що ймовірно на нас ще чекатиме продовження цієї історії, однак найближчий час Микитась точно проведе у СІЗО.

Історію “освіжила” й публікація видання “Наші гроші”:

Цитата: «Під пильним наглядом Гройсмана «Укргідроенерго» замовило будівництво за півмільярда із неймовірно завищеним цінам… Наприклад, 5,42 млн грн. піде на щити опалубки по 2 500 грн. за квадратний метр. Ціни на опалубку для цього будівництва майже тотожні з вартістю нерухомості на вторинному ринку в районі зведення ГАЕС. Уявити непросто: один квадратний метр опалубки коштує як квадратний метр у квартирі!»

 

Висновки, звісно, робити зарано. Але можна звернути увагу на те, що прізвище Гройсмана все частіше фігурує у повідомленнях про корупційні пригоди Микитася у якості посадовця, що надавав йому всебічне сприяння.

Тому на місці депутатів від “Української стратегії Гройсмана” ми би замислилися про доцільність перебування у цій структурі, щоб уже незабаром не довелося тікати з неї з такою самою швидкістю, як у 2014-му році, коли відбувалася втеча активу з Партії регіонів.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net
Exit mobile version