Колишній голова Тростянецької РДА, директор аграрного департаменту та менджер компанії МХП Микола Кучер вперше балотувався до Вінницької обласної ради у 2010 році як член та керівник “Української народної партії”, а вже у грудні 2012 року склав із себе повноваження голови партії і офіційно увійшов до фракції “Партії регіонів”.

Відомості про цю подію згодом старанно зачищались у місцевих ЗМІ та у пошукових системах.

Гіперпосилання на сайті ще є.
А от самої новини вже немає.

У 2012 році Микола Кучер балотується до Верховної Ради як самовисуванець, але не проходить. Виборча кампанія доволі гучна і скандальна, тоді на окрузі виграв Григорій Заболотний екс-голова облради і соратник Домбровського-Порошенка.

У 2014 році Микола Кучер вдруге балотується до парламенту і перемагає. Знову як самовисуванець, але вже у ВР входить до фракції “Блоку Петра Порошенка”.

Не менш гучною і скандальною вийшла виборча кампанія 2019 року, в якій на 17 окрузі вдруге переміг самовисуванець Микола Кучер.

Після переобрання парламентар від Вінниччини входить спочатку в депутатську групу “За майбутнє”, а згодом переходить в групу “Довіра”.

За роки перебування в Верховній Раді аналітики порталу “Слово і діло” нарахували 39 обіцянок народного депутата, з яких виконано 21. З таким показником рейтингу відповідальності – 54% Микола Кучер увійшов до топ-10 самих відповідальних народних депутатів України.

Невиконаних обіцянок у Миколи Кучера дві.

Кучер у передвиборчій програмі пообіцяв підтримати зміну виборчої системи на пропорційну з відкритими списками. Але нещодавно він та ще 50 нардепів звернулись до Конституційного Суду, чуть позова у фактичному збереженні мажоритарки.

Кучер обіцяє на базі Марківського сільського клубу створити міжнародний культурологічний центр «Щедрик».

Виконано – 21.

Сприяти у вирішенні питань військових Бершадщини, вирішувати питання заміни вікон в сільській школі Губника, в місті Ладижин буде побудовано новий великий спортивний майданчик, проведена повна реконструкція дитсадка в селі Тростянчик, знайшов фінансування для проекту по заміні сантехніки в ДНЗ села Демидівка, встановив ігрові майданчики в ряді дитячих садків свого виборчого округу, ремонт об’їзної дороги навколо міста Гайсин буде завершено в 2017 році, проведена реконструкція інфекційного відділення в Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування, придбав для Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування сучасне медичне обладнання, підтримав скасування прийнятої постанови щодо підвищення зарплат народним депутатам, звернувся до до керівництва МОЗ та інших урядових структур щодо вимог працівників ДП “Ладижинський завод “Екстра” ПАТ “Укрмедпром”, надав грошову винагороду за найцікавіші ідеї реконструкції центральної площі та паркової зони в селищі Тростянець, вирішив питання ремонту «Гордієвського шляху», вносив зміни до законів, які необхідні для роботи інвестиційних проектів із забезпечення військових житлом та їхнього працевлаштування, знайшов кошти на ремонт об’їзної дороги Гайсина, ініціював повернення сільським громадам податку за землю та 25% податку на доходи фізичних осіб, домагався виділення коштів з державного бюджету на ремонт доріг в його виборчому окрузі, відремонтувана дорога в селі Баланівка, переможці конкурсу “Вишивана моя Україна” безкоштовно поїхали до дендропарку «Софіївка», будівництво Теплицької лікарні поновлено, висловлював недовіру уряду.

У процесі – 16.

пообіцяв посилити відповідальність корупціонерів

пообіцяв сприяти зменшенню чисельності чиновницького апарату й звільненню неефективних керівників

пообіцяв внести зміни у пенсійну реформу

пообіцяв зберегти медицину в селах

пообіцяв щорічно індексувати рівень оплати праці медиків

пообіцяв підтримувати обороноздатність держави

пообіцяв реформувати Збройні сили за стандартами НАТО

пообіцяв поліпшувати матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України

пообіцяв закріпити програму для придбання житла військовослужбовцям

пообіцяв підвищити соціальні виплати учасникам бойових дій та сім’ям постраждалих

пообіцяв створити передумови для прозорої підприємницької діяльності

пообіцяв сприяти розвитку малого й середнього бізнесу

пообіцяв запровадити державі замовлення за відкритими процедурами

пообіцяв посилити регулятивну функцію держави

запевнив, що найближчим часом в селі Савинці буде відкрито спортивний комплекс

обіцяє відремонтувати покрівлю та приміщення пам’ятки архітектури “Стражниця” в селі Баланівка

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here