Міжнародний республіканський інститут (IRI) оприлюднив результати Дев’ятого всеукраїнського муніципального опитування, проведеного протягом квітня-травня 2024 року. Опитування, яке охопило мешканців обласних центрів, аналізувало ставлення громадян до якості надання послуг і діяльності місцевої влади, зокрема органів місцевого самоврядування та обласних військових адміністрацій.

Вінницька обласна військова адміністрація (ОВА) посіла четверте місце за рівнем довіри серед усіх регіонів України.

Зокрема, 43% вінничан, які взяли участь в опитуванні, позитивно оцінили діяльність ОВА на питання: «Наскільки Ви схвалюєте чи не схвалюєте діяльність обласної державної військової адміністрації?».

Результати дослідження прокоментував голова Вінницької ОВА Сергій Борзов:

“Вінницька ОВА отримала високий рівень довіри за результатами опитування мешканців. Дякую вінничанам за підтримку та довіру! Працюємо на результат”.

Опитування було проведене Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень IRI у 21 обласному центрі України, за винятком тих, що перебувають під контролем російських чи проросійських сил. Вибірка включала 16 800 респондентів, по 800 осіб в кожному місті, незалежно від чисельності населення.

До теми: Вінницька область зайняла друге місце в рейтингу економічної стійкості регіонів

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net