На виконання Закону України «Про основні засади молодіжної політики», співавтором якого є народний депутат Ірина Борзова, Уряд створив Український молодіжний фонд
Голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова

«Системно, крок за кроком, спільними зусиллями продовжуємо працювати, щоб українська молодь мала підтримку та реалізовувала свій потенціал саме в Україні», – наголошує Ірина Борзова, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

На виконання Закону України «Про основні засади молодіжної політики», співавтором якого є народний депутат Ірина Борзова, Уряд створив Український молодіжний фонд, а Мінмолодьспортом затверджено персональний склад Наглядової ради установи, який обрано на конкурсній основі.

Фонд розпочне роботу після призначення директора, який обирається наглядовою радою за результатами публічного та прозорого конкурсу протягом місяця з дня обрання голови наглядової ради.

Персональний склад Наглядової ради затверджено 17 квітня. Його сформовано у складі восьми осіб: народний депутат Ірина Борзова – голова підкомітету молодіжної політики, Марина Попатенко – заступниця міністра молоді і спорту, представники ЮНІСЕФ та Програми розвитку ООН в Україні, голови дитячих і молодіжних громадських організацій та молодіжних рад. Члени Наглядової ради Фонду здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

Український молодіжний фонд надаватиме бюджетні гранти за рахунок коштів проектів міжнародної технічної допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством.

Бюджетні гранти надаватимуться за напрямами:

  1. Залучення молоді до волонтерської діяльності для наближення перемоги та відновленні країни у післявоєнний період. Основною вимогою за цим напрямом є залучення не менше 70% молодих людей від загальної кількості учасників, визначених у проекті, поданому на конкурсний відбір, до суспільно-корисних робіт та відбудови громад.
  2. Підвищення рівня компетентностей молоді шляхом неформальної освіти. Податися на грант за цим напрямком можуть громадські об’єднання; заклади освіти та комунальні установи, які працюють з молоддю поза їх основною діяльністю; інші юридичні особи, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають не менше 2 років досвіду.
  3. Підвищення рівня економічної самостійності молоді. На грант за цим напрямком можуть податися молоді люди віком до 35 років: ФОПи, які виконують молодіжну роботу та мають у своєму складі щонайменше 30% працівників віком до 35 років; юридичні особи, що виконують молодіжну роботу, зареєстровані відповідно до вимог законодавства та мають у своєму складі не менше 30% працівників віком до 35 років (крім громадських об’єднань та закладів освіти).

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net