Політична Арена Вінниччини

Вінницька партія хоче мати свого “губернатора”

Сьогодні, 20 вересня, “Партія Вінничан” представила своїх кандидатів в депутати усіх рівнів та кандидатів на посади міських голів. І поки всі інші партії урочисто висувають кандидатів в мери Вінниці, нова місцева партія заявила про більш амбітні плани.

“Вінничани” виставлять свого кандидата на посаду голови обласного виконкому.

В рамках реформи децентралізації, обласні та районні адміністрації планують ліквідувати, а замість них утворити виконкоми. Обиратимуть керівний склад виконкомів депутати відповідних рад. Отже буде ліквідована і посада так званого губернатора, якого раніше призначав президент, а тепер керівника області будуть обирати обласні депутати.

Про це на партійному з’їзді повідомив голова обласного осередку Партії Вінничан Віктор Бронюк.

Окрім того, політична сила вже до виборів виконала свою передвиборчу обіцянку і зобов’язання перед вінничанами.

Читати: “Партія Вінничан” представить голів постійних комісій обласної ради ще до виборів.

Сьогодні вінницька партія презентувала потенційних голів постійних комісії обласної ради та наголосила, що кількість і склад комісій теж треба змінювати, на що будуть повноваження вже у нового складу обласної ради.

За словами Віктора Бронюка, зараз вся увага політиків місцевого та всеукраїнського рівня чомусь акцентована на Вінницьку міську раду. За посаду міського голови змагатимуться близька десятка кандидатів від різних партій.

«Мінімум двічі мене, як кандидата на посаду Вінницького міського голови ставили в соціологічні зрізи, щоб перевірити політичні настрої вінничан. Але я особисто жодного разу навіть не обмовився про свої плани чи амбіції йти в мери. Мета нашої партії була іншою – створити вільний політичний майданчик і з нашою допомогою провести в місцеві ради Вінниччини вінничан. Тих в кого немає десятків тисяч доларів, чи політичного кума в Києві. І щоб саме успішні, чесні та ефективні вінничани керували нашими громадами.
Я не один раз об’їздив всю Україну і наша Вінниці на фоні інших обласних центрів виглядає справді дуже достойно. Це абсолютна правда. А те, що сьогодні зібралась ціла купа бажаючих поборотись за мерське крісло, як на мене виглядає дивно. Прямо парад кандидатів. У всіх інших містах області все добре? В райцентрах, селищах, селах?
Що їх приваблює, чому вони туди йдуть? Займатись водогонами і каналізацією, чи їм потрібен 5-ти мільярдний бюджет міста, або їх штовхає нестримне бажання забудувати залишки вільних клаптиків вінницької землі?» – каже голова обласного осередку «Партії Вінничан» Віктор Бронюк.

Віктор Бронюк зауважує, що жителів Вінниччини зазвичай лише ставлять до відома, хто буде керівником області, головою ОДА. Адже зазвичай такі призначення відбуваються за зачиненими дверима. “Партія Вінничан” пішла іншим шляхом.

«Як на мене дуже важливо дати людям розуміння, хто може стати наступним керівником нашої області. І ми до цього готові. Вже найближчим часом ми будемо готові представити кандидата на посаду голови обласного виконкому”, – наголошує Віктор Бронюк.
Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net
Exit mobile version