Дороговартісний портативний автономний прилад, який забезпечує якісний непрямий масаж серця з постійною частотою та глибиною компресій EASY PULSE для ефективної дефібриляції отримала Вінницька міська клінічна лікарня швидкої допомоги від народного депутата України від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича та його колеги Валерія Дубіля.

Також депутати «батьківщинівці» привезли в лікувальний заклад велику кількість різних виробів медичного призначення.

  • Портативний автоматичний пристрій непрямого масажу серця – інноваційне обладнання зі Швейцарії, – ділиться медичний директор Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги Богдан Трохименко. – Адже унікальна конструкція приладу забезпечує високу ефективність масажу, рівномірний розподіл компресій по периметру грудної клітини. Постійна частота: 100 компресій в хвилину. Можливість роботи з циклом 30:2 та 45 хвилин автономної роботи. Цей пристрій заміняю роботу одного медичного працівника. Ми вдячні за таку допомогу.

Крім того, різні вироби медичного призначення Олег Мейдич та Валерій Дубіль відвезли у Вінницьку обласну лікарню ім. М.І. Пирогова, Погребищанську центральну районну лікарню та Оратівську центральну районну лікарню.

Читати також: Олег Мейдич: «Потрібно негайно запровадити мораторій на розпродаж землі до кінця війни»

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net