Політична Арена Вінниччини

Політичні наслідки провальної кадрової політики влади на Вінниччині будуть вже восени

​​Знаете, в чем наша базовая проблема сегодня? В том, что слишком часто на должности попадают люди, которые гораздо меньше по своему «размеру», чем эта должность предполагает. Проблема эта началась у нас ещё с 2012-го, развившись в полноценную болезнь с середины 2014-го, – пише політолог Михайло Подоляк про кадрову кризу в Україні у фб.

Це стосується і Вінницької області. В нашому регіоні після 2015 року, стараннями губернатора часів Порошенка, кадровий єралаш перетворився в кадровий голодомор.

В 2019-2020 новий голова ОДА від Зеленського мав би цю кадрову катастрофу перезавантажити.

Але на подив виборців, які сподівались на масове пришестя “нових облич”, що ніколи раніше не були у владі та політиці, адже це їм з кожного медіаносія особисто обіцяв кандидат в президенти Володимир Зеленський, новий очільник області цю катастрофу законсервував.

Якими будуть наслідки такої кадрової політики дилетанства, аматорства та консервації обласної влади, з середнім віком працівників 60+?

Наслідками цього буде поразка партії влади на місцевих виборах вже восени 2020 року.

Щось нам підказує, що на цих виборах знайдуться притомні політичні групи, які технологічно осідлають тему невиконананих обіцянок влади і нездійснених надій вінничан на справедливість, бодай у вигляді відставки номенклатурного істеблішменту Вінницької області.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net
Exit mobile version