Під час проведення Благодійного марафону «Вінничани для ЗСУ», у ході якого було  передано військовим 100 дронів та зібрано ще понад 2 млн грн на придбання необхідного обладнання і техніки для фронту, керівник БФ «Український Альянс» Микола Філонов передав передав команді громадського об’єднання «Ми – Вінничани» прапор України з підписом Валерія Залужного.

Цей прапор займе почесне місце у музеї об’єднання.

«Це один з останніх прапорів, підписаний Залізним Генералом, коли він був Головнокомандувачем ЗСУ, який передали на Вінниччину з нагоди проведення нашого благодійного марафону», – зазначив Микола Філонов.

«Це один з останніх прапорів, підписаний Залізним Генералом, коли він був Головнокомандувачем ЗСУ, який передали на Вінниччину з нагоди проведення нашого благодійного марафону», – зазначив Микола Філонов.

За словами волонтера, у організаторів благодійної акції була думка провести аукціон з продажу прапора, або розіграш, з тим, щоб отримані кошти також спрямувати на допомогу ЗСУ. Як це роблять деякі волонтерські структури.

«Однак в нас не піднялася рука розігрувати чи виставляти на аукціон прапор України з підписом Валерія Федоровича. Ми вирішили зберегти цей символ майбутньої Перемоги України у музеї ГО «Ми – Вінничани», як свідчення поваги військових до тієї справи, яку ми спільно робимо», – зазначив Микола Філонов.

Передаючи прапор, він закликав присутніх подякувати Валерію Федоровичу за захист країни у найтяжчий період агресії та за все зроблене для України та висловити вдячність кожному рядовому, усім солдатам і офіцерам, які боронили і боронять Україну на полі бою. 

Зал аплодував стоячи.

Нагадаємо, під час проведення Благодійного марафону збору коштів на придбання дронів для ЗСУ, організованого ГО «Ми – Вінничани» та Благодійним фондом Миколи Філонова «Український Альянс», разом з партнерами було зібрано понад 2 млн 200 тис. гривень.

Також під час заходу представникам присутніх на заході військових частин – підрозділу «Вовки Да Вінчі», штурмової бригади НГУ «Червона Калина», спецпідрозділу СБУ, 41 та 95 бригад, 120 бригади територіальної оборони та іншим були передані 100 дронів.

Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації, очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.
100 FPV-дронів від команди ГО “Ми-Вінничани” вже відправились на передову

Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса БілозірГеннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації, очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net