По 50 тис. грн одноразової матеріальної допомоги добровольцям і 30 тис. грн – мобілізованим мешканцям Вінниці за рахунок коштів міського бюджету.

З такою ініціативою вийшов волонтер, керівник Благодійного Фонду “Український Альянс” Микола Філонов.

Відповідна пропозиція розміщена на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Якщо її підпишуть 350 осіб, міська рада вимушена буде розглянути це питання.

«Вінниця – у десятці громад України за показниками бюджетних доходів. Водночас, на жаль, у нашому місті відсутня практика матеріального стимулювання мобілізованих вінничан. На відміну від багатьох міських і навіть сільських територіальних громад України, які спромоглися знайти кошти на одноразову грошову допомогу мобілізованим громадянам. Така ситуація є ненормальною і потребує вирішення», – йдеться у петиції.

Проблема є тим більш актуальною, що сьогодні жваво обговорюються зміни до закону про мобілізацію, який готується до розгляду у Верховній Раді, адже для успішної оборони та контрнаступу існує потреба у людях, а ті вояки ЗСУ, які уже понад два роки перебувають в окопах – справедливо потребують ротації.

«У демократичній країні, якою є Україна, цивілізований підхід до вирішення цієї проблеми – не примус, а додаткова мотивація. У тому числі – за рахунок коштів місцевих бюджетів», – переконаний Микола Філонов. Волонтер пропонує виділяти з міського бюджету по 50 тис. грн тим містянам, хто добровільно підпише контракт з ЗСУ та Силами Оборони і по 30 тис. грн – мобілізованим вінничанам.

«Позитивне вирішення цього питання буде ще одним важливим кроком у напрямку спільної для всіх українців Перемоги над агресором», – резюмує Микола Філонов.

Нагадаємо, раніше вінничани підтримали петицію Миколи Філонова, яка зобов’язувала політиків і чиновників повідомляти про джерела допомоги ЗСУ коли на це йдуть кошти вінничан з бюджету міста.

• ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ → https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/Petition/View/2678

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net