Не секрет, що головним завданням нового керівника ОП Андрія Єрмака є пошук рішень по консервації падаючого рейтингу президента. І поки на Банковій шукають ці рішення, десь в паралельній реальності існують варіанти його (рейтингу) підвищення, – пише директор Центру суспільно-політичного моніторингу Микола Філонов на власній сторінці в соціальній мережі.
Що мали б порадити президенту його радники та учасники креативної кімнати в ОП напередодні позачергового засідання парламенту 4 березня?
Вийти з промовою у стилі Голобородька на трибуну ВР і словами міністра Рішельє палко, з хрипотцою проголосити: «Людина безсмертна, її спасіння в майбутньому, держава не має ніякого безсмертя, її спасіння можливе зараз або ніколи».
І з цією тезою публічно запросити на міністерські посади нового уряду персонально лідерів парламентських партій: Тимошенко, Порошенка, Вакарчука, Медведчука, лідерів впливових депутатських груп ВР, авторитетних лідерів позапарламентських політичних сил та ефективних очільників/членів двох попередніх урядів.
Саме публічно зробити їм пропозицію, від якої вони не змогли б відмовитись тому що:
Відмова цих політиків розділити з президентом відповідальність за країну автоматично позбавляє їх права на критику влади на найближчі півроку (місцеві вибори), а згода – не тільки підняла б статус Зеленського з випадкового політичного щасливчика, до реального політичного лідера країни, а й могла б зрушити з місця економічні, управлінські, політичні та соціальні тектонічні злами в країні, зняти з повістки дня хейт з приводу провальної державної стратегії «ноунеймів»; «нових облич» і допомогла би виконати передвиборчу обіцянку – об‘єднати Україну.
Але. Списки нового Кабміну майже погоджені, шахматка інтересів вже розписана, а креативу оточення президента вистачає лише на з‘ясування стосунків між вежами ОП в телеграм-каналах та витирання пилюки з воскових фігур музею нафталінової політики України, – резюмує експерт.