Народний депутат України і партнер ГО «Ми – Вінничани» Геннадій Вацак повідомив про важливу законодавчу ініціативу – продовження податкового мораторію.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Саме це передбачає внесений Геннадієм Вацаком з колегами, серед яких екс-голова Верховної Ради Дмитро Разумков, законопроєкт № 10016-1. Документ «Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо уточнення строку мораторію на проведення податкових перевірок» покликаний продовжити дію мораторію на податкові перевірки на період року після припинення або скасування воєнного стану.

«Мораторій на податкові перевірки показав свою ефективність – незважаючи на повномасштабні воєнні дії, в Україні релокуються та розвиваються підприємства малого, середнього та великого бізнесу, з’являються нові підприємства», – написав Геннадій Вацак у соціальній мережі Фейсбук.

Зазначена заборона на податкові перевірки суттєво підвищує передбачуваність бізнес-середовища та дозволяє підприємцям зосередитися на подоланні проблем, викликаних безпосередньо повномасштабною війною та пов’язаним із нею погіршенням макроекономічної ситуації.

Геннадій Вацак критикує запропонований Урядом альтернативний законопроект скасування мораторію

Парламентар, як і його колеги – ініціатори законопроєкту – критикує запропонований Урядом альтернативний законопроект скасування мораторію, який у разі його прийняття, призведе до негативного структурного впливу на економіку України.

«Мораторій на податкові перевірки фактично є кредитом довіри з боку держави до підприємців – і за цей час підприємці його виправдали. Скасування ж мораторію буде сигналом про відсутність довіри держави до підприємців та призведе до гальмування процесів розвитку підприємництва та відтоку капіталів з країни. Підприємцям треба дати можливість працювати і наповнювати бюджет», – резюмував Геннадій Вацак.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net