«Голос смерти, зовущий вниз»
ВИА «Коррозия металла»

«6 липня до Вінниці завітала команда політичної партії «Голос». Народна депутатка з Вінниці Олександра Устінова презентувала обласний партійний осередок, а також наголосила, що «Голос» наразі збирає команду і шукає людей для участі у місцевих виборах.

Голова фракції «Голосу» Сергій Рахманін та нова лідерка партії Кіра Рудик прокоментували голосування за скандальні зміни щодо ЗНО. Підтримати ініціативу команди приїхав Святослав Вакарчук, який сказав, що він пишається тим, що привів до влади достойних людей, бла-бла-бла».

Про це написали місцеві ЗМІ, чомусь не поставивши перед матеріалами маркер – «рекламний характер». Тим самим натякаючи, що подія настільки зацікавила журналістів, що вони вирішили про неї повідомити своїм читачам.

Насправді все було зовсім не так. Але вінницькі медіа із зрозумілих причин про це не згадали.

Ми ж розповімо вам Правду.

Дійсно, приїхали нардепи Рудик, Рахманін та Устінова. А також громадянин Вакарчук, якому після того, як він вдруге зганьбився з відмовою від депутатського мандату, взагалі б на людях не показуватися, але нахабність – друге щастя. До того ж Святослав напевно знав, що у Вінниці жоден з журналістів не запитає його про те, чи не соромно йому дивитися у дзеркало.

Так ось, приїхали депутати. Встали перед мікрофонами. І тут Устінова і каже: «Ми за те, щоб розвивалася ІТ-сфера. І щоб гендерний принцип дотримувався». Усі мовчать. Вакарчук кривляється перед фотографами. Рудик посміхається. Рахманін поправляє маску.

Журналісти запитують: «А як бути з тим, що ви нічого у Верховній Раді не зробили? Так само будете вести себе й у місцевих радах?»

«ІТ-сфера має розвиватися», – переконливо каже Устінова, вочевидь, не розуміючи, як таку просту істину не можуть осягнути присутні медійники, – «Гендерний принцип має бути».

Рудик мовчить. Вакарчук знімає маску. Рахманін посміхається.

«Чи можна всерйоз сприймати партію, з якої втік лідер?», – запитують присутні.

Устінова розуміє, що справи з орієнтуванням у просторі у вінницьких журналістів геть погані. А тому терпляче, як для дітей у середній дитсадковій групі повторює:

«Гендерний. Принцип. Має. Дотримуватися. ІТ. Сфера. Повинна. Розвиватися».

Присутні представники ЗМІ переглядаються, але наважуються на останнє питання: «Як же бути з фактичним визнанням документів, нехай і шкільних, терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», за що проголосував «Голос»?

Устінова, нарешті, розуміє, що від неї хочуть.

Вона демонструє радість і переконливо заявляє: «Щоб розвивалось ІТ і взагалі малий та середній бізнес потрібна освіта і наявність людей з гарним математичним бекграундом, з хорошою англійською мовою, з вміннями працювати в команді. Тепер у Верховній Раді у нас абсолютна гендерна рівність».

Рудик натягає маску. Вакарчук посміхається. Рахманін мовчить.

Так, все це, звісно, було не зовсім так. Дещо ми пофантазували. Маємо право на вигадку.

Але, відверто кажучи, якщо ми і прибрехали, то зовсім трохи.

«Голос» як був порожнім місцем, так свій статус порожнього місця у Вінниці і підтвердив.

З нульовим змістом і нульовими шансами на успіх на місцевих виборах.

Тому, можна вважати, що наша замальовка набагато ближче до істини, ніж усі дописи вінницьких ЗМІ.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net