Лише у червні минулого року наша країна отримала статус кандидата на вступ до Європейського Союзу, а вже сьогодні виконано всі сім рекомендацій — політичне “домашнє завдання” для початку процедури про вступ до ЄС. Це — реформа Конституційного Суду, судової системи, антикорупційних органів, правоохоронної системи, захисту прав нацменшин та інше.

Про це сказала народний депутат України від 15 виборчого округу (Вінницька область) Лариса Білозір у прямому етері телемарафону “Єдині новини”.

“Звичайно, ідеального виконання немає, але всі потрібні законопроєкти були прийняті у Верховній Раді ще до нового року. Це було необхідно для того, щоб на саміті ЄС звітувати про наші досягнення”, — наголосила Лариса Білозір

“Все, що вимагали, було виконано. Можливо, будуть певні зауваження, які слід врахувати. І все ж, Україна швидкими темпами реформує своє законодавче поле попри те, що країна потерпає від несправедлива та загарбницька війна РФ. Ми витрачаємо великі ресурси на війну, замість того, щоб витрачати їх на розбудову мирної інфраструктури”, — охарактеризувала парламентарка ситуацію з виконанням першочергових вимог ЄС до України, як країни-кандидата на вступ до Союзу.


Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика


Також представниця 15 округу у Верховній Раді зауважила, що вимоги Угорщини і Румунії щодо української політики стосовно національних меншин не завжди є прийнятними, оскільки Україна перебуває у стані війни. А для інтеграції України потрібні згода всіх країн ЄС.

“І все ж Європейська Комісія і Європарламент дуже позитивно налаштовані щодо України. Європа відчуває моральну відповідальність перед українцями. Нічого неможливого немає. Ми змогли отримати статус кандидата у стані війни, тому, можливо, й переговори про вступ до ЄС будуть перенесені з осені на весну”, — резюмувала Лариса Білозір.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net