За інформацією нашого видання, у колишнього начальника поліції Вінниччини Юрія Педоса проводяться обшуки. 

Колишнього правоохоронця вважають близьким до еспрем‘єра Володимира Гройсмана.

Саме в період коли Володимир Гройсман очолював Кабмін Юрій Педос очолив поліцію Вінниччини.


Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика


Нагадаємо, 29 травня 202 року, керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса.

Крім того, було звільнено начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби.

— Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів, — розповіли у відділі комунікації Національної поліції.

В березні 2016 року Юрія Педоса було призначено тимчасовим керівником поліції Вінницькій області.

В лютому 2017 року його призначили начальником Головного Управління Нацполіції у Вінницькій області.

Після звільнення з посади, 1 червня 2020 року Юрія Педоса було призначено радником голови Нацполіції.

Біографічна довідка: Народився 12 травня 1981 року у місті Вінниці. На службі в органах внутрішніх справ – з 1999 року. Розпочав свій трудовий шлях слідчим слідчого відділення Ленінського відділу міліції Вінницького міського відділу Управління МВС України у Вінницькій області.

З 2005 року працював слідчим в особливо важливих справах слідчої частини відділу по розслідуванню особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами слідчого управління УМВС України у Вінницькій області, а з 2010 року – старшим слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу управління по боротьбі із організованою злочинністю у Вінницькій області Головного управління МВС України у Вінницькій області. У 2011 року Юрій Педос очолив слідчий відділ Ленінського районного відділу Вінницького міського управління УМВС України у Вінницькій області.

З 2013 року Юрій Педос – перший заступник начальника Вінницького міського відділу Управління МВС України у Вінницькій області – начальник слідчого відділу. У квітні 2014 року Юрій Володимирович – перший заступник начальника Управління МВС України у Вінницькій області – начальник слідчого управління.

З червня 2015 році працював першим заступником начальника Головного слідчого управління МВС України, а з листопада 2015 – обіймав таку ж посаду в Національній поліції України. З січня 2016 року Юрій Володимирович – перший заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області – джерело біографічної довідки- сайт “20 хвилин”.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net