Активісти vs активісти. Ксенофобія і антисемітизм. Наші дні

“31 січня о 15:00 в приміщенні креативного простору «Артинов» відбудеться прес-конференція представників громадських організацій Вінниці щодо проявів ксенофобії у місті”,- ось такий прес-анонс шириться місцевими редакціями.

Частина місцевих активістів зазначає, що останнім часом у місті відчувається загострення проявів антисемітизму. Висловлювання деяких «активістів» вже потрапили під приціл місцевих, національних та закордонних ЗМІ.

Мова напевно йде про останні висловлювання та заклики ще однієї групи вінницьких активістів під проводом Таїси Гайди. Ця пані дійсно відзначилась певними світлинами, що мають ознаки розпалювання міжнаціональної ворожнечі та ксенофобії. За що її до речі забанили в соцмережах.

 

 

 

 

 

Ця тема широко обговорюється та коментується в соціальних мережах, хоча більшість воліє її не бачити, або ж не вбачає у цьому проблеми,- пишуть в прес-анонсі активісти.

І наголошують, що за ініціативи громадських організацій будуть направлені відповідні звернення у правоохоронні органи та службу безпеки України дати оцінку таким діям та висловлюванням.

Від редакції: Якщо активісти, які сьогодні проводять конференцію дійсно візьмуться за справу антисемітизму, то окрім кримінальної справи, активістів-антисемітів може чекати ще багато неприємностей: призупинення грантового фінансування європейських інституції, особливо з Німеччини. Там до цієї болючої теми підхід дуже однозначний. Розірвання партнерських стосунків з іншими громадськими організаціями та внесення прізвищ антисемітів в перелік нев’їзних до цілої низки країн. Починаючи з Ізраїля, закінчуючи США та країнами Шенгену.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net