Обласний осередок Руху Віктора Чумака “Хвиля” очолив Анатолій Банах

Ця інформація стала відомою завдяки самоідентифікації самого Анатолія Банаха в коментарі місцевому виданню “20 хвилин” на тему реформування поліції.

Про самого Анатолія Банаха відомо, що він за часи регіоналів примкнув до “Партії регіонів“, згодом став радником голови Шаргородської РДА, за часи Януковича.

У 2011 році Банах хотів стати мером Шаргорода. І балатувався він від УНП (Українська народна партія.

Після подій Євромайдану Банах подав заяву на вступ у партію «УДАР». Але його симпатія до партії Кличка залишилася нетривалою. Він переорієнтувався і пішов у партію «Воля» Єгора Соболєва та Вікторії Сюмар. Також Банах намагався потрапити і до вінницького штабу «Третьої республіки» Юрія Луценка.

Далі Анатолій Банах ніби працював у газеті «33 канал». В якості помічника депутата обласної ради і редакторки «33 каналу» Тетяни Редько, яка, в свою чергу, була офіційно помічником народного депутата від “Партії регіонів” Григорія Калетника.

У березні 2014 року Банах намагався стати головою Шаргородської РДА. Він зібрав людей та влаштував пікет. Головною метою пікету було те, що кандидатури на посаду голови Шаргородської РДА – всі погані, а «народ» вимагає поставити головою Анатолія Банаха.

На парламентські вибори 2014 року Анатолій Банах йшов від «Радикальної партії Ляшка». Вибори він, звичайно, програв, до парламенту не потрапив.

Далі Анатолій Банах робив відчайдушні спроби потрапити в обасний пул Саакашвілі, ці спроби теж були невдалими. Але з часом його все ж прибило політичною хвилею (в основному активими репостами, піддакуванню та коментарям у фейсбуці під дописами нардепа Віктора Чумака) до громадського руху народного депутата Чумака.

Сам Рух “Хвиля” знаходиться в орбіті політичного об’єднання навколо Михайла Саакашвілі.

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net