Схоже вінницькі політики і чиновники не полишають спроб отримати електоральні бали на темі підтримки фронту за кошти платників податків.

Незважаючи на останній скандал з піаром на допомозі ЗСУ за кошти вінничан.

Докладніше: Вінничани купляють – Гройсман передає. Новий PR-проєкт партії Гройсмана на допомозі ЗСУ за бюджетні кошти

Нова історія починалась так

24 листопада  у Вінниці пройшла сесія міської ради, на якій мер Вінниці повідомив, що з міського бюджету виділяється трохи більше 30 мільйонів гривень для: закупівлі БпЛА, для спецпризначенців, 1,7 млн грн медчастині МВС і 1,1 млн грн для облаштування двох військових частин. На ці потреби виділяються кошти з бюджету. 

PR-крок №1

В “сесійному” дописі міський голова тегає лідера своєї партії Володимира Гройсмана і віницьку волонтерську структуру, яку очолює Володимир Борисович “Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб”.

В "сесійному" дописі міський голова тегає лідера своєї партії Володимира Гройсмана і віницьку волонтерську структуру, яку очолює Володимир Борисович "Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб".
Скріншот зі сторінки Сергія Моргунова в соцмережі

До чого тут Володимир Борисович і його “штаб” поки що незрозуміло. Адже йдеться, повторимось, про виділення на допомогу ЗСУ і Силам Оборони коштів вінничан (платників податків) з міського бюджету. 

PR-крок №2

Вчора, 1 грудня мер Вінниці публікує наступний допис, в якому знову тегає партійного лідера і його волонтерську структуру.

В "сесійному" дописі міський голова тегає лідера своєї партії Володимира Гройсмана і віницьку волонтерську структуру, яку очолює Володимир Борисович "Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб".
скріншот зі сторінки Сергія Моргунова в соціальній мережі

“Ще понад 30 млн грн виділяємо на підтримку нашої армії”, – йдеться в дописі Сергія Моргунова.

Виникає питання, кого має на увазі мер під словом “виділяємо”. 

Хто саме виділяє 30 мільйонів?

“Таке рішення ухвалили на сьогоднішньому виконкомі”, – читаємо у продовженні допису.

Якщо рішення ухвалив виконком, йдеться про кошти міського бюджету. Кошти вінничан. 

То до чого ж тут Володимир Борисович і його “штаб”? 

Знову задаємось цим питанням.

“В планах закупівля 110 безпілотників. Кошти перерахуємо з Фонду підтримки ЗСУ, який ми створили для того, щоб ще ефективніше допомагати військовим”, – продовжує заплутувати вінничан міський голова. 

Що це за фонд і для чого він в цій “схемі”?

Фонд створено 10 серпня, для підтримки ЗСУ та соціально-економічного розвитку Вінниці. Кошти Фонду утворюватимуться за рахунок надходжень: добровільних та благодійних внесків підприємств, організацій, окремих громадян, а також за інвестиційними угодами, за договорами про сплату внесків при зміні цільового використання земельних ділянок тощо, – пише міськрада.

А ви вже починаєте про щось здогадуватись? 

PR-крок №3

Декілька годин тому голова партії “Українська стратегія Гройсман” Володимир Гройсман опублікував допис в соціальних мережах, з посиланням на мера Вінниці.

Цитуємо: 

Підтримуємо ЗСУ!

Сергій Моргунов: Виділяємо ще 30 мільйонів на 110 безпілотників.

Далі буде 😉, – підморгнув веселим смайликом Володимир Борисович.

Декілька годин тому голова партії "Українська стратегія Гройсман" Володимир Гройсман опублікував допис в соціальних мережах, з посиланням на мера Вінниці.
Скріншот зі сторінки Володимира Гройсмана з соціальної мережі
То хто ж виділяє “ще 30 мільйонів на дрони для ЗСУ” і для чого такі інтриги та плутанина?

Мова однозначно йде про кошти міського бюджету. Але. Є надія, що до закупівлі цієї партії якось фінансово долучилась і волонтерська структура Володимира Гройсмана.

Інакше для чого було “заводити цей електоральний комбайн” у вигляді якогось новоствореного фонду?

В чому суть цієї схеми? 

Умовно це виглядає так. 

Вінницька міськрада виділяє 29 мільйонів 999 тисяч на закупівлю дронів. А волонтерська структура партійного лідера мера вносить 1 тисячу гривень через новостворений фонд. 

Долучилась волонтерська структура політика до закупівлі дронів для ЗСУ? Де-юре і де-факто долучилась. Додала 1 тисячу до 30 мільйонів.

Має Володимир Борисович законні підстави піаритись на передачі цих дронів ЗСУ? Де-юре і де-факто має.

Щодо морального та етичного аспекту цього PR-проекту питання залишаються.

Бо якщо би, наприклад, той самий Володимир Борисович вийшов публічно і заявив – я, чи моя волонтерська структура виділяє 1 тисячу гривень на закупівлю дронів, то, звісно, отримав би хвилю хейту. Але це було б принаймні чесно.

Можливо ми помиляємось і Володимир Гройсман через свій “штаб” пожертвує набагато суттєвішу суму на ЗСУ. 

Якщо це так – підморгніть ще раз і ми обов’язково опублікуємо новину про Вашу пожертву. 

А поки що, користуючись нагодою, хочемо попередити та убезпечити Вас від критики, бо про Вашу останню не зовсім вдалу “спробу повернутись у політику” лише на одному з національних сайтів довідалися більше 2 з половиною мільйонів українців (див. скріншот↓).

Останню не зовсім вдалу спробу Володимира Гройсмана  "повернутись у політику" лише на одному з національних сайтів довідалися більше 2 з половиною мільйонів українців

Ви ж добре вмієте рахувати. Ну не вартують такі електоральні бали ТАКИХ репутаційних втрат. Не вартують.

P.S. Коли верcтався цей матеріал, ми переглянули дописи вказаних політиків в соціальній мережі Meta. Як показав аналіз, вінничани критично поставились до заяв мера Вінниці і колишнього прем’єр-міністра. Про це свідчить той факт, що більшість коментарів, які залишали під дописами політиків були видалені. Загальна кількість коментарів в декілька разів більша за ті коментарі, які відображаються.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net