Відомий політтехнолог у Вінниці розповів чим закінчиться війна з Росією

«Я не вірив. Більше того, я давав коментарі, що швидше за все повномасштабного вторгнення не буде», – зізнався політтехнолог Сергій Гайдай в інтерв’ю на каналі Алішера Тяжина.

«Я виходив з того, що Путін, при тому, що він є негідником, злочинцем та людиною, яка ненавидить нашу країну, все ж є прагматиком, який чітко розуміє, що немає сенсу захоплювати країну, яка йому все одно не дістанеться», – наголосив політексперт.

«Це було б величезною раною, яка б розвалила РФ, якби вона нас завоювала», – сказав Гайдай, порівнюючи ситуацію в Україні з історією захоплення Москвою Чечні і наводячи втрати, які вона при цьому понесла.

Нагадаємо, раніше ми писали про форум “Інформаційний фронт України: Вінниччина” в якому взяли участь речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, Надзвичайний і Повноважний посол України, дипломат, Голова правління “Українського кризового медіа-центру” Валерій Чалий, виконавчий директор «Українського інституту майбутнього» Вадим Денисенко, політтехнолог Сергій Гайдай.

Дивитись відеосюжети про вінницький форум:

«Я вважав, що РФ, слідуючи тим самим алгоритмам, які вона використала в Північній Осетії, введе війська в ЛДНР і знову намагатиметься змусити Україну підписати мирні угоди, на кшталт Мінських домовленостей… Путіну невигідно, щоб до РФ пішли солдатські труни. Я помилявся», – розповів експерт.

Також Сергій Гайдай припустив, що війна може не закінчитися зі встановленням контролю над державним кордоном України.

«Війна завершиться тоді, коли буде розбита російська армія», – сказав він. Поки ця армія є, і не слід живитися ілюзіями, що вона вже нездатна воювати.

«Є них є дуже суттєва перевага, якої немає у нас. Завжди Московські князі, а далі імператори, комуністи вважали, що їхній народ є витратним матеріалам, який не шкода. Скільки потрібно – стільки відправлять на війну. У жодній іншій армії світу, крім, можливо КНДР і КНР немає поняття «м’ясний штурм». 

«Українцям нічого іншого не залишається, як розгромити їхнє військо. А далі ми потребуватимемо величезної кількості заходів, які зроблять цю перемогу реально дієвою. Насамперед, це значить те, що після поразки путінського режиму міжнародна спільнота власним тиском має змусити роззброїтися цю країну і втратити ядерний статус. Іншим завданням є виведення РФ з Ради безпеки ООН. Тим більше, що в Радбезі вона перебуває нелегітимно, адже РФ не пройшла жодної процедури, щоб стати членом ООН. Просто табличку «СРСР» замінили на «РФ». За певних зусиль світової дипломатії, включаючи українську, це можна зробити», – резюмував Сергій Гайдай.

Повне відео інтерв’ю з Сергій Гайдаєм на каналі Алішера Тяжина

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net