Вліво підеш – електорат втратиш

 Праворуч підеш – посаду втратиш

 Прямо підеш – репутацію втратиш

Стрімка анти-кампанія проти багатомільйонних витрат місцевої влади на нову бруківку, ремонт площ, скверів, барабанів в укриття, та факапів центральної влади по виробництву нових серіалів, витрат на музеї, тощо – на противагу потребам фронту, отримала проміжну розв’язку у вигляді демонстративного втручання президента і заклику до прем’єр-міністра найти заміну міністру культури Ткаченку.

Тут потрібно відмітити дві pr-складові:

✹ одночасну і концентровану інформаційну кампанію стосовно бюджетних витрат не на війну на всіх рівнях;

✹ прогнозовану негативну реакцію суспільства (про яку не могли не знати на Банковій, яка постійно проводить дослідження громадської думки у закритому режимі, отже цю реакцію в ОП розуміли заздалегідь).

Ми не будемо заглиблюватись у всі похідні цієї історії, як то: переведення фокусу уваги суспільства з промахів центральної влади на місцеву, а розберемо ситуацію в якій опинилась регіональна влада.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

З однієї сторони мери, в першу чергу мер обласного центру, в нашому випадку Вінниці, повинен зреагувати на запит суспільства і зупинити бюджетне фінансування благоустрою міста та максимально збільшити витрати на допомогу фронту (те що, наприклад, дуже технологічно зробив мер Дніпра Філатов).

З іншої сторони, чекати критики від телеграм-каналу “Політична Арена Вінниччини” за незадовільну роботу міської влади, чи наших колег з телеграм-каналу “Новини Вінниці” за зарослі бур’яном узбіччя та вулиці, тощо.

І це лише те, що на поверхні поточної дилеми, бо обласний центр завжди в пріоритетному фокусі уваги ЗМІ та мешканців області. 

А про те, що сьогодні відбувається у інших громадах Вінниччини можна уявити навіть по результатам нашого опитування щодо результатів реформи децентралізації та адмінустрою.

Дивитись результати опитування тут → https://t.me/politarenainfo/8606

Та збільшення рівня зловживань і корупції на місцях.

Дивитись результати опитування тут → https://t.me/politarenainfo/8608

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net