Вінницька обласна рада – “два туза ні мізері”

Коли реальність - нульова, а душа прагне хайпу.

У програмі “Актуальне інтервʼю” на ТРК “Вінниччина” ведучий Володимир Грицик представив одного з керівників області, якого давно не чути і не видно на політичній та інформаційні арені Вінниччини –  Анатолія Олійника так: “Сьогодні у нас у програмі надзвичайно цікавий гість…”

А поміж тим, голова обласної ради у владній ієрархії області завжди займав другу сходинку після губернатора, замикали керівну трійцю міські голови обласного центру. І для того, щоб повністю загубитись на такій посаді потрібно мати неабиякий талант, або чітке завдання – зникнути з публічної площини.

Майже одночасно з відео-інтерв’ю очільника обласних депутатів на сайті облради з’явився допис із ще хайповішим заголовком: “Обласна Рада 7 скликання напрацювала низку механізмів для успішної роботи наступних скликань”.

Власне, сам меседж, винесений у заголовок матеріалу у інтерв’ю займав лічені секунди. Але для хайпу у апараті облради вирішили винести цю тезу у заголовок.

І дарма. Бо, як видно і чути в інтервʼю, заслуг обласних депутатів сьомого скликання у “напрацюванні механізмів для успішної роботи” мізер.

Усі “напрацювання” майже виключно ініціативи Кабміну (минулого і теперішнього), різноманітних консультативних і дорадчих організацій та керівників ОДА.

А самі депутати “успішно напрацювали” хіба що роздачу посад за політичними квотами. От і виник на Вінниччині парадокс: нині у облраді керують депутатами представники політичних сил, рівень підтримки яких у суспільстві майже нульоий.

Почнемо з голови — Анатолій Олійник йшов на вибори, як представник партії “БПП-”Солідарність”. Зараз у цієї пропорошенківської сили, яка пройшла ребрендинг у “ЄС” рейтинг становить 8,5% підтрики (опитування групи “Рейтинг”).

Не густо, для керівника самоврядування цілої області.

Але далі — ще гірше. Рейтинг партій двох його заступників: “Самопоміч” – Ігор Хміль, та РПЛ — Михайло Кременюк взагалі не відрізняється від статистичної похибки.

А з нуля який може бути хайп? Аналогічний.

Щодо “напрацювань” депутатів сьомого скликання, от чому вони дійсно можуть навчити депутатів наступних скликань: як з ранку прийти на засідання в раду, а після 12 години здиміти звідти, та так, що той же голова не може завершити сесію…

Але й тут є питання: “не може завершити сесію?” чи “не хоче завершити сесію?”. А це, погодьтеся, “дві великі різниці”…

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net