Попри зміну влади в країні і намагання Володимира Зеленського та його команди впровадити нові підходи до державного управління та комунікацій з суспільством, план роботи адміністрації Владислава Скальського мало чим (якщо бути точним взагалі нічим) не відрізняється від плану роботи адміністрації його попередника за аналогічний період.

Урочистості – заходи – заходи – урочистості – урочисті – заходи, “день працівників статистики”, “день працівникі архівних установ”, пару колегій і так далі.

Можна було б зарахувати в креативний актив керівництва “зеленої адміністрації” “Обласний конкурс виконавців сатири і гумору з нагоди відзначення 185-річчя від дня народження Степана Руданського”, проте цей конкурс не данина модним політичним трендам України, а постійно діючий конкурс, який вже не перший рік проводять на батьківщині відомого сатирика.

Отже, що цікавого нас чекає від ОДА:

02 грудня Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

05 грудня Заходи до Дня працівників статистики.

Також розпочне роботу постійно діючий семінар з питань надання психологічних послуг різним категоріям сімей, дітей та молоді для психологів центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді у Вінницькій області.

06 грудня Урочисті заходи до Дня Збройних Сил України.

Урочисте відкриття меморіальної дошки і барельєфу на будівлі залізничної станції смт Крижопіль, приурочене відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.

11 грудня Засідання колегії служби у справах дітей облдержадміністрації «Хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина

Обласний конкурс виконавців сатири і гумору з нагоди відзначення 185-річчя від дня народження Степана Руданського.

12 грудня Урочисте відкриття пам’ятника акад. Д.К. Заболотному на території Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

12-13 грудня Обласний мистецький проект «Співає Поділля Леонтовича».

13 грудня Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧAEC.

18 грудня Засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про стан фінансово-господарської діяльності в закладах освіти області у 2019 році.

Про стан впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у закладах освіти області.

Про забезпечення доступу кожній дитині до дошкільної освіти (виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року № 871-р). Про хід виконання Регіональної Програми підготовки кваліфікованих робітничих кадрів на 2016-2020 рр. у 2019 році».

19 грудня Засідання колегії Головного управління статистки у Вінницькій області «Про затвердження плану роботи колегії Головного управління статистики на I квартал 2020 року».

Мистецько-освітня програма «Святий Миколай іде – Різдво веде» до святкування Дня святого Миколая.

20 грудня Заходи до Дня енергетика.

24 грудня Заходи до Дня працівників архівних установ.

26 грудня Обласне свято новорічної ялинки для дітей пільгових категорій.

Ну ось в принципі якось так.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Віталій Горковчук

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net