Для працівників соціальної сфери з 63 громад Вінниччини оголосили конкурс грантів

29 серпня громадське об’єднання «Ми-Вінничани» та Благодійний Фонд «Український Альянс» оголосили про старт конкурсу міні-грантів для мешканців Вінницької області – «Професійне зростання».

Презентація проєкту відбулася у Вінниці у приміщенні арт-галереї «ІнтерШик».

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Співорганізатори ініціативи розраховують, що фінансова підтримка активних представників бюджетної сфери дасть можливість адаптуватися їм до непростих умов у час повномасштабної війни.

«Конкурс має на меті підтримку розумних креативних людей, які матимуть бажання працювати на користь ОТГ або міста, надати можливість самореалізуватися патріотам громади», – зазначив під час презентації голова ГО «МИ – ВІННИЧАНИ», ексголова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Проєкт покликаний надати підтримку працівникам гуманітарного сектору в частині їх професійного розвитку та зростання. Учасники конкурсу можуть отримати грант до 10 тисяч гривень на власну ініціативу, чи потребу. Це може бути оплата за навчання та підвищення кваліфікації, купівля додаткового обладнання для поліпшення умов праці, оплата преміум доступів до різноманітних сервісів, розробка вебсайту, організація проведення професійних дискусій, тощо.

Організатори конкурсу планують відібрати 160 переможців по всіх громадах Вінницької області.

Хто може брати участь в конкурсі

Потенційними претендентами на гранти можуть стати працівники закладів охорони здоров’я, освітніх закладів, закладів культури та соціальної сфери, працівники поштових відділень. Участь можливо взяти особисто, як працюючому спеціалісту за вказаними професіями, так і в команді, представляючи свій трудовий колектив закладу або організації.

Громадське об’єднання «МИ – ВІННИЧАНИ» (голова – Валерій Коровій) та Благодійний Фонд «Український Альянс» (голова – Микола Філонов) давно і системно допомагають ЗСУ. Лише з моменту повномасштабного вторгнення на потреби оборони України ними було перераховано понад 15 млн грн власних і партнерських коштів.

Читати: На другому благодійному марафоні “Мільйон на ЗСУ від Вінничан” зібрали два мільйона гривень на дрони камікадзе

Нинішня ініціатива – свідчення того, що «Вінничани» та «Альянс» пріоритетними завданнями вбачають також підтримку тих українців, які зміцнюють тил України, працюють на її перемогу кожен на своєму місці.

«Особливий акцент у Вінниці хотілося б зробити на підтримці людей, які надають медичну та психологічну допомогу воякам ЗСУ, ветеранам та сім’ям сімей захисників України», – прокоментував ініціативу координатор ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» у Вінниці народний депутат України VIII скликання Сергій Кудлаєнко.

«Першочерговим нашим завданням є сприяння захисникам України, але не маємо забувати й тих людей, які своєю повсякденною, кропіткою роботою зміцнюють тил України», – резюмував голова БФ «Український Альянс» Микола Філонов.

Співорганізатори конкурсу та презентації закликали мешканців Вінниччини долучатися до проєкту та подавати заявки.

Умови конкурсу

Прийом  конкурсних  пропозицій  за цією грантовою програмою відбувається з 15 вересня 2023 року по 15 жовтня 2023 року. 

З умовами конкурсу та аплікаційною формою заявки можна ознайомитися на Інтернет ресурсах ГО «МИ – ВІННИЧАНИ» , Благодійного фонду Миколи Філонова “Український Альянс” та медіа-холдингу «Новини Вінниці», соціальних сторінках «МИ – ВІННИЧАНИ» та Благодійного Фонду «Український Альянс».

ЗАВАНТАЖИТИ → Аплікаційну форму та Положення про конкурс міні-грантів

Також для участі у конкурсі можна заповнити цю → форму  

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net