Про те, що мета збору досягнута повідомили в пресслужбі організаторів благодійного марафону “Мільйон для ЗСУ від Вінничан”, який на цей раз проходить в режимі онлайн,- громадське об’єднання “Ми-Вінничани”.

Благодійники з Вінниччини зібрали кошти на ще 100 ударних дронів для ЗСУ
Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.

Збір закрито! Другий етап Благодійного марафону – завершено. Про це повідомив голова ГО”МИ-ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій.


Про це повідомив голова ГО"МИ-ВІННИЧАНИ" Валерій Коровій.
Голова ГО”МИ-ВІННИЧАНИ” Валерій Коровій

“Знаково, що мету досягнуто саме цього дня – у День Незалежності нашої країни.  гривень вдалось зібрати завдяки спільним зусиллям. Хочу подякувати усім, хто доєднався та донатив. Вдячний за розуміння та підтримку. Усі зібрані кошти, як і планували, перерахуємо на придбання 100 ударних дронів для Сил Оборони”, – сказав Валерій Коровій.

Прокоментували результати другого благодійного марафону і співорганізатори – Благодійний Фонд “Український Альянс”.

Прокоментували результати другого благодійного марафону і співорганізатори - Благодійний Фонд "Український Альянс" Микола Філонов.
Керівник Благодійного Фонду “Український Альянс” Микола Філонов

“FPV-дрони сьогодні на фронті мають надзвичайно високу ліквідність. Судіть самі, один такий дрон, вартістю 20-25 тис. гривень в професійних руках наших військових може знищити російський танк за 4 мільйони доларів та практично будь-яку іншу техніку. Одразу після оголошення нашого збору на ударні дрони отримали дуже багато заявок від наших захисників, будемо намагатись посилити допомогу і збільшити кількість необхідного обладнання для фронту”, – прокоментував результати марафону засновник БФ “Український Альянс” Микола Філонов.

Нагадаємо, цей етап благодійного марафону “Мільйон на ЗСУ від Вінничан” став вже другим, який організували ГО «МИ-ВІННИЧАНИ» та Благодійний фонд «Український Альянс», спільно з партнерами.

На минулому марафоні благодійникам вдалось зібрати більше 2 мільйонів гривень, на які були придбані для наших захисників тепловізійні приціли, чотири дрони “мавіки”, 10 Bandera Power та інше. Все обладнання вже ефективно працює на передовій.

Як проходив перший благодійний марафон “Мільйон на ЗСУ від Вінничан”, можна переглянути у відеосюжеті.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net