Кіберфахівці Служби безпеки продовжують системну роботу з нейтралізації загроз інформаційно-підривної діяльності спецслужб рф.

В результат спецоперації, заблоковано Telegram канал «Винница наш дом!» та інтернет-спільноту «Винница РУ» у забороненій соцмережі «Вконтакте», функціонування яких координувало фсб.

За даними СБУ, агресор використовував їх для «розгону» дезінформації щодо внутрішньо-політичної обстановки в регіоні та ситуації на фронті.

Також окупанти через підконтрольні інтернет-ресурси вивчали суспільні настрої жителів області.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Під час «моніторингу» коментарів намагалися виокремити своїх «однодумців» для їх подальшого залучення до негласного співробітництва у війні проти України.

Встановлено, що ці платформи адмініструвала російська SMM-компанія, яка ще з 2014 року таємно співпрацює з представниками спецслужби рф.

Щоденно ворожі інтернет-агенти масово розміщували провокативні матеріали, в яких виправдовували збройну агресію і намагались дискредитувати Сили оборони.

В результаті оперативної роботи, СБУ задокументувала всі спроби підривної діяльності ворога і виявила громадян, яких фсб «розглядало» для збору розвідувальної інформації проти України.

Тривають комплексні заходи для встановлення всіх осіб, причетних до підривної діяльності на користь країни-агресора.

Заходи з викриття і блокування протиправних дій проводили співробітники СБУ Вінницької області.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net