Сьогодні в політичних кулуарах (такі у Вінниці є і вони достатньо активні навіть під час війни) пройшли чутки про те, що голова облради Вячеслав Соколовий звільнив низку головних лікарів обласних комунальних закладів.

Першою в публічну площину з цього (не до кінця зрозумілого рішення) вийшла в публічну площину народна депутатка, голова партії “Слуга народу” у Вінницькій області Ірина Борзова, яка поставила під сумнів одноосібні рішення керівника облради і розкритикувала кадрову політику облради.

Пряма мова: “Сумно і соромно , коли Вінницька обласна Рада приймає сумнівні рішення , тихо , без пояснень , щодо звільнення професіоналів у своїй справі у сфері медицини . В цій сфері політики і особистих інтересів не може бути. Під час війни❗️

Чим керується Вінницька обласна рада, звільняючи під час війни керівників лікарень, які є професіоналами своєї справи і розвивали медичні заклади у найважчі часи? 

Сьогодні стало відомо про звільнення 

Матковського Ігоря Анатолійовича – з посади керівника «Клінічного центру інфекційних хвороб. 

Голоднюк Світлани Михайлівни – з посади директорки «Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення».  

Звільнили без пояснень. 

Без обговорень. 

Без комісій…”

В дописі в соціальні мережі Ірина Борзова затегала керівників облради (фракція “Українська стратегія Гройсмана”).

Вячеслав Соколовий – голова облради, Івасюк Ігор -заступник, Грабович Людмила – колишня керівниця профільного департаменту ОДА, а зараз керівниця управління з питань соціально- гуманітарної політики виконавчого апарату обласної Ради (медицина в її сфері).

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net