На Чернігівщині «Наш край» готується протидіяти фальсифікаціям на виборах 29 жовтня

На Чернігівщині «Наш край» провів навчання для голів і членів дільничних виборчих комісій, які братимуть участь у місцевих виборах, що відбудуться 29 жовтня.

Зокрема, навчання пройшло для всіх членів ДВК, які в громадах представляють партію «Наш край». Учасниками тренінгів, що відбулися на вихідних в Ічні, Сосниці та Бобровиці, стали близько 150 членів ДВК.

Тренінг на тему: «Підвищення якості виборчого процесу в ОТГ-2017» провів кваліфікований тренер зі столиці. Основна увага акцентувалася на проблемних моментах у роботі ДВК, механізмах протидії різноманітним порушенням, чіткому дотриманню вимог виборчого законодавства.

Спілкуючись із членами виборчих комісій, керівник виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика наголосив на важливості, щоб перші вибори голів та депутатів рад 14 ОТГ Чернігівщини відбулися у рамках чинного законодавства. «Жителі громад обирають голів і депутатів рад ОТГ, тож важливо, щоб волевиявлення людей не було спотворено чи сфальсифіковано. Я переконаний, що представники «Нашого краю» забезпечать прозорість і чесність виборчого процесу у день голосування та під час встановлення результатів», – наголосив він. Юрій Музика акцентував увагу на якісній роботі ДВК.

Водночас, під час нинішніх виборів зразком неякісної роботи стала діяльність членів Ічнянської міської виборчої комісії. Вони порушили закон, довільно сформувавши виборчі округи (на одному окрузі – близько 2000 виборців, на іншому – 125), а потім проігнорували рішення суду, який зобов’язав комісію виконувати чинне виборче законодавство.

Суд 21 жовтня розпустив Ічнянську МВК через систематичне порушення законодавства та ігнорування рішення суду.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net