УКРОП іде на місцеві вибори 24 грудня – рішення з’їзду

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» делегуватиме кандидатів на перші вибори депутатів на посади голів сільських, селищних та міських рад в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 24 грудня.

Відповідне рішення було ухвалене під час другого етапу 13-го з’їзду УКРОПу, який відбувся 8 листопада в Києві.

«Ми хочемо нарощувати свої сили. Щоб за рік кількість регіонів, де УКРОП має лідерські позиції, подвоїлась або навіть потроїлась. Ми прагнемо того, щоб партія завдяки довірі народу в результаті впевнено пройшла до Верховної Ради», – зазначив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Як відомо, місцеві вибори відбуватимуться в 51 ОТГ у 17 областях України. Найбільше виборів пройде у п’яти областях – у семи громадах Миколаївської області, ще в семи – Полтавської, у шести – Хмельницької, у чотирьох – Чернігівської та в чотирьох – Чернівецької.

Окрім того, під час з’їзду партія ухвалила рішення брати участь у довиборах депутатів до селищної ради Козелецької ОТГ в Чернігівській області, які відбудуться 17 грудня.

Водночас, коментуючи результати, які продемонстрував УКРОП на місцевих виборах 29 жовтня, Тарас Батенко акцентував увагу на високих показниках політичної сили серед загальноукраїнських партій: «УКРОП – у першій п’ятірці. Наша партія – одна з тих опозиційних сил, яких боїться влада. Також ми опинилися в числі тих, хто піддався найбільшому тиску з боку адміністративного ресурсу. Цей тиск ми відчуваємо й зараз».

Нагадаємо, 29 жовтня відбулися перші місцеві вибори депутатів та голів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. Вони пройшли у 201 ОТГ в усіх областях України.

УКРОП взяв участь у виборах у 173 ОТГ і посів четверте місце серед усіх політичних партій з результатом 9,5%. Це наймасштабніші місцеві вибори в країні з 2015 року.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net