Нещодавно ми писали, що 88% вінничан негативно оцінюють ситуацію в області після місцевих виборів.

82% вінничан вважають, що після місцевих виборів нічого не змінилось, або стало гірше. Ще 6% жалкують про свій вибір і лише 12% опитаних вважають, що після останніх місцевих виборів стало значно краще.

Ми вирішили проаналізувати особистий вплив ключових представників місцевої влади Вінниччини на громадську думку та оцінку дій влади.

Як вінничани оцінили діяльність голови ОДА Сергія Борзова (Слуга народу)

Голова ОДА має негативний баланс громадської думки в пропорціях 68/32%.

В оцінках діяльності голови облдержадміністрації переважає оцінка ніяк – 30% і жахливо – 16%. Також очільнику ОДА слід замислитись над інформаційною складовою власної діяльності, бо на другий рік роботи Сергій Борзов має проблеми з упізнаваністю. 11% вінничан проголосували за пункт “хто це такий”. Частина респондентів оцінюють роботу голови ОДА на “трійку” задовільно – 11%, 15% – добре, 17% – супер.

Як вінничани оцінили рік роботи голови обасної ради Вячеслава Соколового (Українська стратегія)

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий (Українська стратегія Гройсмана) теж має проблеми з упізнаваністю – 12%.

42% вінничан вважають роботу голову ради “жахливою” та “ніякою”. 9% – задовільно, 9% поставили оцінку – добре, 28% – супер.

Загальна пропорція оцінки діяльності голови Вінницької обласної ради негативна – 63/37%.

Як вінничани оцінюють діяльність мера Вінниці

Найкращий баланс у міського голови Вінниці Сергія Моргунова (Українська стратегія Гройсмана) 55/45%. Переважають позитивні оцінки.

Але й очільник обласного центру отримав доволі тривожні електоральні дзвіночки, якими неодмінно скористаються його опоненти на наступних виборах.

8% вінничан вважає, що умовна “команда Гройсмана засиділась при владі і її пора міняти”, ще 7% вважає, що попередник Моргунова Володимир Гройсман працював краще. Водночас лише 17% респондентів вважає роботу мера “суперовою”, 19% – добре, людина на своєму місці – 9%.

Негативна складова оцінки діяльності мера виглядає так. Жахливо – 9%, задовільно – 11%, 7% – “можна краще”, 11% – ніяк, 2% – не знають мера.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net