У такі дні, звісно, аналіз вінницьких містечкових політичних чвар виглядав би не зовсім доречно. Але декілька слів про те, що виявилося “живим”, а що “мертвим” в екстремальних умовах, сказати все ж слід.

Живою виявилася територіальна оборона, до складу якої записалося багато відомих вінничан. Багато з них уже раніше брали активну участь у політичному та громадському житті Вінниці та області. Але не будемо приховувати й те, що у соціальних мережах наразі багато світлин з автоматами відомих “фріків”, від яких було у минулому (мирному) житті більше проблем. Сподіваємося, що вони виправляться.

Залишилися на місцях виконавча влада в області та місті. Скільки би ми їх не критикували раніше, слід віддати належне очільникам Вінниці та області. 

Усі на своїх місцях, усі працюють, забезпечують нормальну роботу усіх служб та підрозділів.

Видно декількох керівників місцевих партійних організацій. Принаймні, вони сигналізують про те, що нікуди не зникли з України (крім ОПЗЖ). 

Без зайвого пафосу і піару передають свою зарплату на територіальну оборону нардеп Лариса Білозір, на окрузі Геннадія Вацака депутат влаштував безкоштовну роздачу продуктів харчування тихо роблять аналогічну роботу громадські лідери об’єднання “Ми Вінничани”, а ще публічно висловлюють власну позицію щодо агресії Росії в соціальних мережах. 

Наприклад демонструє активність у соціальних мережах Володимир Гройсман.

Водночас, ми не будемо перераховувати зниклих з суспільних радарів депутатів і політиків. Зараз не час для критики і розбрату. Кому цікаво – просто помоніторте соцмережі. 

Та й не для цього наш сьогоднішній допис. 

Після війни у нас буде зовсім інша Україна, зовсім інша Вінниччина і зовсім інша її політична карта і зовсім інші ми з вами. 

А поки що молимося за Україну і робимо все можливе для перемоги України, кожен на своєму місці.

З повагою колектив видання “Політична Арена Вінниччини»

Фото: Еспресо.тв

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net