Вчора відбулась науково-практична конференція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» у Вінницькій області.

Депутатів зібрали на вотчині нардепа Петра Юрчишина у Хмільнику. З запрошених зірок на заході була присутня екснардеп Ірина Суслова.

Латифундист і аграрний бізнесмен Петро Юрчишин пройшов довгий політичний шлях: від “Народної партії” Литвина, “Партії регіонів” до члена парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” і вже у діючому складі ВР увійшов до групи “За майбутнє” Палиці-Коломойського.

Ірина Суслова пройшла в ВР 8-го скликання по спискам партії “Самопоміч” і вже через рік була виключена з фракції “Самопоміч” за голосування за призначення Генерального прокурора Віктора Шокіна. У 2016 році увійшла до фракції “Блоку Петра Порошенка”.

Зараз Ірина Суслова очолює жіноче крило партії “За майбутнє”, її активно розкручують на медіа платформах Ігоря Коломойського, зокрема на телеканалі 1+1.

На останніх місцевих виборах Петро Юрчишин істотно вклався у цей політичний проєкт, який за рахунок виборчих мереж по Хмільнику та округу №13 навіть зміг подолати прохідний бар’єр до Вінницької обласної ради.

Але парламентські перспективи партії “За майбутнє” сумнівні.

Наразі рейтинг проєкту за даними групи “Рейтинг” коливаються у межах 1%, у бенефіціара проєкту Ігоря Коломойського проблеми з санкціями США. З групи в парламенті потихеньку тікають нардепи, але керівництво партії розраховує під час виборів на потужну медійну підтримку телеканалів та інтернет-сайтів Ігоря Коломойського, та приводить в приклад локальні успіхи партії “Укроп”.

Але змінюється не тільки країна, змінюють виборці, тому політичні інвестиції в проект “За майбутнє” можуть стати безперспективними, навіть з допомогою популярних телеканалів і виборчих мереж діючих нардепів.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net