Колишнього керівника обласної поліції Вінниччини Антона Шевцова рішенням Касаційного суду поновлено на посаді.

“Судом задоволено позовні вимоги, визнано протиправним та скасовано наказ про звільнення, виданого Національною поліцією України, поновлено підполковника поліції Антона Валерійовича Шевцова на посаді начальника Головного управління поліції у Вінницькій області з 28.03.2016 року”, – повідомили адвокати поліціянта.

Антон Шевцов переїхав у Вінницю на керівну посаду після скандальних виборів на 205 окрузі в Чернігові. Тоді в політичному батлі зійшлись Сергій Березенко (Порошенко) та Геннадій Корбан (Коломойський).

Підвищення по правоохоронній драбині тоді трактувалось як нагорода за чітку позицію Шевцова в Чернігові на користь чинного президента Порошенка та його кандидата, який з великими скандалами таки виграв у Корбана.

Ту виборчу кампанію і сьогодні називають найбільш брудною та резонансною.

А далі у Вінниці була інша історія.

Ряд місцевих активістів почали активно шукати компромат на нового поліціянта і знайшли в соцмережах фото Антона Шевцова з російським боксером Валуєвим та відео участі поліціянта в параді в Криму. На цих фактах активісти почали будувати інформаційну кампанію проти Шевцова, називаючи його людиною з проросійськими поглядами, “сепаратистом” тощо.

Згодом інформаційна кампанія перейшла на вулицю. Була низка мітингів, за участі активістів з інших міст України і навіть палаючими шинами в центрі Вінниці.

Судячи з того як розвивались події далі, на Банковій, незважаючи на заслуги Шевцова в Чернігові, вирішили його оперативно “здати”.

А далі було гучне затримання, підозра, кримінальна справа та гучні звинувачення від СБУ тощо.

Потім були суди. Шевцов позивався до низки центральних та місцевих ЗМІ та до активістів. Суд вимоги Шевцова задовольнив і, як стверджує сам Шевцов в соцмережах, сатисфакцію отримав. Навіть матеріальну.

Кульмінацією цієї історії стало рішення касаційної інстанції про поновлення Шевцова на посаді керівника обласної поліції. З усіма відповідними фінансовими виплатами за всі роки.

Потрібно відзначити, що сам Шевцов після звільнення з посади керівника Вінницької поліції веде достатньо активну публічну діяльність в соцмережах.

Якщо переглянути його сторінку в фейсбук, то можна знайти дуже багато негативних та лайливих епітетів на адресу Порошенка, системну критику української влади та достатньо зрозумілу позицію дописувача стосовно мовного питання, націоналістичних організацій та загальної риторики, яка розставляє всі крапки над (і) в питанні проросійської, чи проукраїнської позиції поновленого керівника Вінницького главку поліції.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net