Не самий успішний губернатор Херсонщини Юрій Гусєв, який на своїй посаді нічим особливим не відзначився, м’яко кажучи, нещодавно очолив стратегічне підприємство країни “Укроборонпром”.

Функціонер Януковича і “ганьба” армії: Зеленський тягне в Раду скандально відомого Гусєва, – так характеризували пана Гусєва ЗМІ напередодні парламентських виборів 2019 року.

На підвищення ексгубернатор пішов скоріше “авансом”. В умовах кадрового голодомора в Зе-команді.

Сьогодні, під час візиту у Вінницю, не самий успішний губернатор Херсонщини звільнив директора не самого поганого військового підприємства в країні – вінницького 45-го заводу.

Зрозуміти мотиви Юрія Гусєва можна. Все таки Миколі Чумаку вже 73 роки. Але якщо керуватись лише цією обставиною, то можна сміливо розігнати половину Вінницької облдержадміністрації, де окремі чиновники сидять (без перебільшення) в своїх кабінетах з часів палеоліту.

Але залишимо ейджизм грантовим організаціям, які за оприлюднення таких випадків отримують гроші у західних донорів.

Під час візиту у Вінницю Юрій Гусєв оголосив дуже цікаву і важливу новину. На базі частини 45-го заводу планують створити індустріальний парк. Мова йде про частину приміщень та потужностей заводу, які за словами самого Гусєва в доволі непоганому стані.

Гарна ініціатива? Авжеж.

Але. У Вінниці вже є індустріальний парк.

З гарними потужностями та інфраструктурою.

Потрібен Вінниці ще один індустріальний парк?

Най буде!

Тим більше, що на виході новий закон про сприяння індустріальним паркам і можливість залучення коштів ДФРР і, і, і, все це наводить на висновок: “хто подружку оплачує, той її і танцює”.

Тепер справа за Вінницькою обласною радою.

Ну а що?

У міськради індустріальний парк є, у облдержадміністрації індустріальний парк буде (але це не точно), чим облрада гірша?

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net