Зараз наші герої стикаються з великими випробуваннями та важкими умовами на фронті.

Незважаючи на зростання активності ворога в повітрі, збільшення кількості безпілотників і постійні наступи ворога ЗСУ залишаються непохитними в своїй вірі в перемогу.

«Нещодавно повернулися з нової мандрівки на Донеччину наші воїни з 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Кожен етап цієї подорожі наповнений гордістю та вдячністю перед найкращими людьми у цій країні – нашими військовими, – написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат Микола Кучер.

– Щоб допомогти військовим у бою, ми доставили дрони, запчастини та ремкомплекти. Також передали особливі засоби, про які вони просили, деталі залишимо у таємниці, але впевнені, що це буде справжнім сюрпризом. Наша місія – це не просто доставка необхідного на фронт, але й підтримка кожного воїна, що стоїть на захист нашої Батьківщини. Нехай вони відчувають тепло наших сердець і знають, що ми разом з ними».

Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду “МХП-Громаді” Юрій Мельник.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в рамках постійно діючого благодійного марафону ГО “Ми-Вінничани” доставили на фронт вже більше 350 fpv-дронів.


Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.

 

Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.Разом з Миколою Кучером захисників України з легендарної 59 бригади відвідав голова наглядової ради благодійного фонду "МХП-Громаді" Юрій Мельник.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net