Слід за Вінницькою міською радою, волонтерську структуру відомого політика рекламують і на офіційному сайті Вінницької обласної ради.

Сьогодні з Вінниччини військовим на передову відправили черговий лазне-пральний комплекс. Вже чотирнадцятий.

Про це повідомив офіційний сайт Вінницької обласної ради.

Це дуже крута і важлива допомога нашим захисникам. 

Хто ж ці волонтери з Вінниччини, які допомагають нашим воїнам? 

Кого ми, ЗМІ, маємо сьогодні 14 раз похвалити за таку необхідну роботу?

Читаємо на оіфційному сайті облради:

Виготовлення 14 мобільних лазень підтримали 14 територіальних громад.

Молодці! 

То які ж це громади? Як саме громади Вінниччини підтримали їх виготовлення?

Кого хвалити і кому дякувати?

Шукаємо в повідомленні облради їх назви – не знаходимо.

Натомість знаходимо інформацію про те, що:

“Сконструювали мобільні лазне-пральні комплекси талановиті інженери одного з комунальних підприємств Вінницької області”.

Ну хоч якась конкретика. 

А хто ж профінансував закупівлю матеріалів та виготовлення цих мобільних лазне-пральних комплексів?

Якщо долучились громади, то з місцевого бюджету конкретної громади? Отже коштом мешканців Вінницької області. 

✹ З обласного бюджету? Отже коштом мешканців Вінницької області. 

✹ За кошти комунального підприємства? Отже коштом мешканців Вінницької області. 

✹ Чи за спонсорські кошти благодійників волонтерів?

Знаходимо підказку в повідомленні Вінницької облради:

“Мобільні лазне-пральні комплекси відправляють на фронт у рамках діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу”. 

Якщо у рамках діяльності, значить “Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб” і профінансував цю надзвичайно корисну на фронті техніку?

Так напевно і є. Бо ж кожен мобільний лазне-пральний комплекс їде на фронт забрендований логотипами місцевої партії “Українська стратегія Гройсмана”, Володимир Борисович Гройсман є керівником вже згаданого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

кожен мобільний лазне-пральний комплекс їде на фронт забрендований логотипами місцевої партії "Українська стратегія Гройсмана", Володимир Борисович Гройсман є керівником вже згаданого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Дискусійний момент, але хай буде. 

Якщо люди профінансували, виготовили таку важливу допомогу військовим, хай брендують партійними, політичними та будь-якими іншими наліпками допомогу. Мають на це повне право.

Читати також: Волонтерську структуру Гройсмана підозрюють в політичній рекламі за рахунок бюджетних коштів на темі допомоги ЗСУ

Шукаємо підтвердження тому, що саме волонтерська структура Володимира Борисовича Гройсмана профінансувала матеріали та виготовлення допомоги ЗСУ, натомість знаходимо ось що:

“Ініціативу Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з виготовлення мобільних лазень підтримали 14 територіальних громад”.

Щось ми вже зовсім заплутались. Якщо ініціативу підтримали громади, то вони і профінансували, дякувати громадам і мешканцям Вінниччини?

Якщо сконструювали і, напевно, виготовили на комунальних підприємствах, то дякувати працівникам підприємств і мешканцям Вінниччини?

Тоді, чому в такому разі кожен лазне-пральний комплекс забрендовано логотипами волонтерської структури Володимира Борисовича Гройсмана? 

Лише тому, що ця волонтерська структура “проявила ініціативу”? 

То ми теж можемо проявити: передати на фронт 5000 fpv-дронів, чи “мавіків”.

Чи тому, що голова Вінницької облради і всі депутати облради на фото під час передачі пральних комплексів є депутатами від партії Володимира Борисовича Гройсмана?

І чи не здається працівникам апарату облради, що такими інформаційними повідомленнями вони:

а) Свідомо вводять в оману мешканців Вінницької області?

б) Перевищують службові повноваження, рекламуючи приватну політично-волонтерську структуру, яка фактично немає жодного відношення до цієї конкретної волонтерської допомоги ЗСУ?

Одним словом, будемо розбиратись.

🏟 Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net