На виборах до Тростянецької ОТГ конкурс складатиме більше шести кандидатів на одне місце в депкорпусі

Як повідомила голова тервиборчкому, у виборах до Тростянецької селищної об‘єднаної територіальної громади візьмуть участь 162 кандидата, з яких 142 – представники восьми політичних сил та 20 самовисуванців.

З огляду на те, що в селищній раді 26 «посадочних місць», конкурс складатиме трохи більше 6 осіб на один місце.

На посаду голови ОТГ претендує лише 2 особи.

Свого представника висунула одна партія – «Національний корпус», яка я піонером виборчих перегонів на Вінниччині. Від “Нацкорпусу” висунули приватного підприємця Святослава Васильовича Шевчука, його ФОП надає послуги з демонтажу комп‘ютерної мережі та обладнання. Також він неодноразово займався закупівлею техніки для державних установ, таких як відділ освіти, управління праці та соціального захисту Тростянецької райдержадміністрації.

Також техніку в нього купували відокремлені підрозділи Тростянецької та Бершадської міжрайонних відділів лабораториних досліджень Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр міністерства Охорони Здоров’я України». З семи тендерів, в яких брав участь приватний підприємець, він виграв шість на загальну суму близько 44 тисяч гривень. Святославу Васильович 30 років, проживає в Тростянці.

Самовисуванцем на голову ОТГ йде нинішня голова Тростянецької селищної ради Людмила Іванівна Червонецька. Жінка вже вдруге обіймає цю посаду, в 2010 році вона була членом Партії Регіонів, висувалась від цієї партії та отримала перемогу.


 


Людмила Червонецька нагороджена відзнакою «Людина року» в номінації сільський голова. В декларації посадовиці зазначена квартира, та два авто – Ауді, 1999 року та порівняно новий Мерседес – 2007 року. Людмилі Іванівні закидають, що вона не зекономила для селищної ради ні копійки, не користувалась системою Prozzoro, а «дробила» закупівлі до суми меншою ніж 200 тисяч гривень і працювала так би мовити напряму з підприємцями.

Нею було укладено угоди на придбання багаторічних насаджень та дерев з ФОП Власов Д.В., ФОП Катеренюк В.М., ФОП Антонюк Н.В. на загальну суму 459 470,00 грн. йдеться на сайті «Під контролем».

Тож регіональне минуле та уникнення процедури відкритих торгів – дві плями на порівняно чистій репутації кандидатки. З огляду на майже 100% переобрання діючої керівниці Тростянця залишається невелика інтрига, чи скористається вкотре президентська партія “БПП-Солідарність” звітною технологію про перемогу самовисуванця за підтримки “БПП”. Принаймні до сьогодні про таку підтримку з боку “Солідарності” заявлено не було і чи ризикне президентська політсила оголосити про публічну підтримку членкині “Партії регіонів”.

Щодо кандидатів у депутати, то вили розподілились наступним чином: Стовідсотково закрили виборчі округи такі партії, як «БПП-Солідарність», «Батьківщина» та «Самопоміч».

«Аграрна партія України» висунула 24 кандидати , Радикальна партія Олега Ляшка – 19, «Національний корпус» – 9, «Наш край» – 8.

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net