• До кінця війни, яка закінчиться перемогою України, потрібно забути про політику, партійні рейтинги і з’ясування стосунків. Особливо в публічній площині, – з такою заявою виступив голова “Партії Вінничан”, засновник Благодійного Фонду “UA” Микола Філонов – повідомляє пресслужба “Партії Вінничан”.

Громадський діяч прокоментував ненормальну ситуацію, яка склалася у стосунках окремих посадових осіб місцевого самоврядування і військово-цивільної адміністрації після слідчо-оперативних заходів правоохоронних органів у Барській і Тульчинській міській раді.

“Те, що сьогодні відбувається у Вінниці – неприпустимо навіть в мирний час!”, – переконаний очільник “Партії Вінничан”.

Міський голова Вінниці звинувачує в соцмережах “окремих посадових осіб обласної виконавчої влади”.

Голова облради дозволяє собі забруднювати інформаційний простір заявами про “спроби політичного тиску, які вважає злочинними”.

Ви розумієте, що цими діями підриваєте довіру з боку українців до влади взагалі? І що саме цього хоче агресор?

Чи сміливо, те, що під час війни і воєнного стану в країні дві гілки влади торпедують очільника обласної військової адміністрації? 
Чи чесно під час війни прирівнювати правоохоронців Вінниччини до каральних органів, які, цитую, “придушують громади області”? 

“Така позиція є неприпустимою. І так ми нашу перемогу точно не наближаємо”, – цитує Миколу Філонова прес-служба “Партії вінничан”.

На його думку політичні чвари та ненормальна гонитва за рейтингом в умовах війни працюють проти України, дестабілізують єдину виконавчу вертикаль влади, на чолі якої стоїть Президент.

Тому у даний момент, незалежно від політичних симпатій та антипартій, маємо згуртуватися навколо владного центру ухвалення рішень у Києві.

“Забудьте про політичні чвари, рейтинги і партійні інтереси допоки на нашій землі є хоча б один живий окупант. Бо коли українці сваряться між собою, десь в зауральському бункері відкорковують “совєтскоє шампанське”, – резюмував Микола Філонов.

Нагадаємо, раніше ми писали, що вінницькі чиновники з’ясовують стосунки в соцмережах під час війни

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net