Представники ГО «Ми – Вінничани», спільно з медіа-холдингом “Новини Вінниці” та партнери підвели підсумки двох конкурсів, присвячених висвітленню у ЗМІ та соціальних мережах героїчної боротьби українців проти російської агресії, а також нагородили переможців.

Захід відбувся у Вінниці 2 червня, і був присвячений Дню журналістики, який відзначають 6 червня.

В одному з конкурсів відеоконтенту змагалися студенти, які навчаються у двох ВНЗах – Донецькому Національному та Вінницькому педагогічному університетах.

В іншому – вінницькі медійники, які запропонували низку авторських матеріалів, присвячених героям війни, їхнім родинам та переселенцям.

Конкурс для журналістів ЗМІ області було оголошено в рамках форуму “Інформаційний фронт України”, який нещодавно відбувся у Вінниці.

Участь в якому взяли речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат, вже легендарний пілот-винищувачів з позивним “Karaya” Вадим Ворошилов, Надзвичайний і Повноважний посол України, дипломат, Голова правління “Українського кризового медіа-центру” Валерій Чалий, виконавчий директор «Українського інституту майбутнього»Вадим Денисенко, політтехнологСергій Гайдай.

 

Докладніше: Як протидіяти російській пропаганді: успішні кейси обговорили на форумі “Інформаційний фронт України: Вінниччина”

Переможці студентського конкурсу отримали останні моделі iPhone та iPad, його учасники, а також журналісти – грошові премії до 40 тис. грн. Втім, без призів та нагород не залишився ніхто, у тому числі місцеві журналісти, які не брали участі у жодному з конкурсів, який привітали з прийдешнім професійним святом.

Переможці конкурсу відеоробіт для вінницьких студентів "Новини Вінниці"

Цікаво, однак, не лише те, що подібний захід відбувся, а те, що «Ми – Вінничани» вкотре вийшли офлайн у солідному представницькому складі – крім голови об’єднання Валерія Коровія та координатора по Вінниці Сергія Кудлаєнка на церемонії вручення нагород були присутні народні депутати України Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер. Модерував захід засновник медіа-холдингу «Новини Вінниці» Микола Філонов.

Троє діючих народних депутатів України не так часто збираються на будь-яких заходах у Вінниці. А це вже свідчення того, що інтерес ГО «Ми – Вінничани» до суспільного життя Вінниччини не лише не знизився, а й значно підвищився останнім часом.

Демонстративна увага до налагодження конструктивних стосунків з представниками усіх засобів масової інформації (а без нагород не залишилися усі медійники, якою б не була їхня позиція до цього) – не лише підтвердження намірів команди об’єднання «грати у довгу», а й стратегії максимального збільшення групи соратників за рахунок усіх, хто впливає на настрої суспільної думки, налагодження з ними конструктивної співпраці.

Як показало минулорічне опитування агентства «СОЦИС», саме представники ГО «Ми – Вінничани» є очевидними фаворитами в усіх одномандатних округах, де вони виставлятимуть власні кандидатури, у випадку проведення виборів з змішаною системою.

При цьому, в оточенні “Вінничан” говорять, що вибори їх не цікавлять взагалі, ні парламентські, ні місцеві, бо не на часі. Потрібно працювати на перемогу у війні. Та й сам формат виборів, ймовірно, зміниться на систему закритих списків (говорять джерела в оточенні “вінничан”) і цей фактор лише підтверджує, що місцева група впливу працює не на електоральні уподобання, а розвиває діяльність в реальному громадському секторі області та країни.

Принагідно можна відзначити, що жодна інша громадська, або політична група на теренах Вінниччини на такий захід до Дня журналістів не наважилася, або порахувала, що якщо на горизонті виборів не видно, то можна й не особливо не напружуватись, особливо в частині підтримки місцевих медійників.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net