• 30 березня, у четвер, у Вінниці відбувся масштабний форум «Інформаційний фронт України: Вінниччина».

Учасники заходу обговорили питання інформаційної безпеки та новітніх трендів у сфері масової інформації, ефективні інструменти впливу на масову свідомість, дієві практики і методики протидії російській пропаганді, успішні кейси поширення української позиції в західних ЗМІ.

З вступним словом до учасників форуму звернувся Герой України, військовий льотчик, один із найкращих українських пілотів-винищувачів з позивним Karaya Вадим Ворошилов.

У роботі форуму взяли участь речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, Надзвичайний і Повноважний посол України, дипломат, Голова правління “Українського кризового медіа-центру” Валерій Чалий, виконавчий директор «Українського інституту майбутнього» Вадим Денисенко, політтехнолог Сергій Гайдай.

Організаторами заходу виступили ГО «Ми — Вінничани», ГО «Центр соціально-політичного моніторингу “Вектор” та медіахолдинг «Новини Вінниці».

«Сьогодні, коли Україна веде війну за існування, другорядних ділянок оборони не існує. Це і фронт, і тил, і дипломатичний сектор, і інформаційне поле. І на кожній з цих ділянок ми маємо зробити максимум, об’єднати зусилля і посилити роботу по кожному напряму», — сказав на відкритті заходу співорганізатор форуму Микола Філонов.

Також під час форуму організатори оголосили про старт конкурсу журналістських робіт для вінницьких блогерів та ЗМІ в п’яти номінаціях, на тему протидії російській пропаганді та поширеню української позиції в західних ЗМІ.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net