• Перемога України кується на фронті. Але не менш важливим для опору ворогові є забезпечення нормальної роботи підприємств, всіх суб’єктів економічної діяльності, адже саме внутрішня стабільність, функціонування всіх інститутів, забезпечення достойного рівня соціальних стандартів унеможливлює досягнення основної мети агресора – внутрішню дезорганізацію життя в Україні.

• Звісно, можна жартувати, але скромна офісна працівниця, співробітник торгівельної фірми, або власник невеличного бізнесу, які попри всі складнощі перебувають на робочому місці та сумлінно виконують власні обов’язки і сплачують податки – теж працюють на користь України у протистоянні з тими, хто хоче знищити нашу країну. Опустити її на те дно, де жодна робота неможлива, а лише «гуманітарні» подачки та карткова система розподілу харчів.

Саме тому журналістська група вінницького медіахолдингу, яка об’єднує низку Інтернет-ресурсів, сторінок та груп у соціальних мережах, Телеграм-каналів, вирішила надати максимальну підтримку вінницьким виробникам, а також підприємцям, що працюють у сфері торгівлі та послуг.Про це заявив засновник та керівник медіахолдингу Микола Філонов:

Будь-який підприємець, який надає благодійну допомогу ЗСУ, Нацполіції, територіальній обороні, біженцям та переселенцям, може безкоштовно розмістити власну рекламу на наших порталах. Інформаційне сприяння буде надано й вінницьким волонтерам.

Усім іншим суб’єктам підприємницької діяльності надається знижка у розмірі 70%-90% на оплату реклами у повному форматі (сайти, соціальні мережі, Телеграм-канали з великим охопленням аудиторії) – запевнило керівництво холдингу та закликало інші ЗМІ приєднуватись до акції підтримки місцевого бізнесу.

Сподіваємося, наша ініціатива буде підтримана й колегами з вінницьких ЗМІ, адже на даний момент одним з ключових завдань збереження української державності є налагодження нормального, стабільного життя на підконтрольній офіційній українській владі територіях.
Паніка, дезорганізація і колапс економіки – також у безпосередніх планах ворога, оскільки нормальна робота у тилу посилює й фронт. Тож зміцнюємо оборону України кожен на власній відповідальній ділянці, – підкреслив Філонов.

Пишіть нашим редакторам:

presspoint.in.ua@gmail.com

news.vn2015@gmail.com

Докладно про умови тут: https://t.me/VinnytsiaTelegram/1832

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net