Сьогодні, 15 червня, у Вінниці відбувся Благодійний марафон «Мільйон для ЗСУ від Вінничан».

Організаторами акції виступила ГО «Ми – Вінничани», яка анонсувала збір коштів на придбання автівок та дронів для військовослужбовців.

«На всіх об’єднує усвідомлення того великого виклику, який постав перед Українським Народом, виклику, який формує новітню історію Української Держави, сторінки якої гортатимуть наші діти і даватимуть нам оцінку – що ми зробили, або могли б зробити і не зробили», – сказав на відкритті марафону голова ГО «Ми – Вінничани» Валерій Коровій. 

Під час заходу план вдалося перевищити удвічі – було зібрано понад два мільйони гривень, причому левову частину внесли активісти ГО «Ми – Вінничани», у тому числі народні депутати України Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, представники бізнесу і партнерські організації, близько 50 тис. грн пожертвували мешканці Вінницької області, які брали участь у марафоні онлайн.

Оскільки усі зазначені цілі марафону було реалізовано, 500 тис. грн організатори вирішили перерахувати на рахунок фандрейзинговой платформи United24, яку у минулому році започаткував Президент України Володимир Зеленський.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net