Народний депутат Микола Кучер повідомив про черговий ремонт автомобілів ЗСУ.

За сприяння народного депутата та ГО “Ми — Вінничани” на фронт поїде відремонтована техніка. Основні ремонтні роботи уже виконані.

“У сучасній війні наявність у бійців надійного автомобіля – велика перевага і допомога. Тому в цьому особливо стараємося підтримати наших захисників. Спільними зусиллями спорядили на фронт вже майже три десятки автомобілів різного класу і призначення. Найближчим часом на передові позиції виїдуть ще чотири машини”, — написав народний депутат України Микола Кучер (17 виборчий округ Вінниччини) у соціальній мережі “Фейсбук”.

“Команда талановитих техніків з максимальною віддачею та відповідальністю лагодить кожне авто, бо знають, що автомобіль на фронті – це врятовані життя, вчасно підвезені боєприпаси чи інше необхідне”, — зауважив парламентар та персонально подякував кожному працівникові сервісного центру, які виконали важливе завдання.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Як стало відомо, раніше до групи народних депутатів та громадського обʼднання “Ми — Вінничани” звернулися командири підрозділів ЗСУ з проханням про допомогу, зокрема, у ремонті техніки. 

Парламентарі та активисти ГО відгукнулися на заклик, і уже незабаром Збройні Сили України отримують відремонтовану техніку. 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що громадське об’єднання “Ми – Вінничани”, під час виїзного засідання у місті Могилів-Подільський, за участі народних депутатів Геннадія Вацака, Миколи Кучера та нардепа VIII скликання Сергія Кудлаєнка прийняло рішення про посилення допомоги військовим.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net