В партії “Слуга народу” започаткували нову рубрику #шотамврегіонах?

В цій рубриці центральний офіс президентської партії підбиває підсумки робочого тижня та оприлюднює “перемоги Зе!місцевих” по кожному регіону.

Звісно нас зацікавила Вінницька область, хоча у інших регіонах теж є цікаві новини.

Спостерігаючи “діяльність” президентської партії на Вінниччині та повну відсутність новин про неї, нас зацікавили перемоги і здобутки “Слуги народу” на Вінниччині.

І так, ми дійсно знайшли в переліку перемог “Зе!місцевих” вінницькі перемоги.

Першою перемогою в цій рубриці стала новина, що у Жмеринській громаді встановлять системи відеоспостереження в межах програми «Безпечне місто».

Відповідне рішення підтримали на сесії ОТГ.

Тобто систему відеоспостереження ще не встановили, але це вже перемога. Всіх представників партії “Слуга народу” у Вінницькій області за цей тиждень.

А чому ж цю перемогу приписали собі у партії “Слуга народу”?

Адже гроші на програму “Безпечне місто” міська рада візьме з місцевого бюджету, який наповнюють жмеринські платники податків. Кожен мешканець Жмеринської ОТГ, кожен місцевий підприємець, кожне підприємство, а перемогу записали собі “слуги народу”.

Тай проголосували за це всі депутати Жмеринської міськради. В якій 10 депутатів партії Гройсмана, 6 від ОПЗЖ, 4 від Батьківщини, по 4 у “За майбутнє” та “Слуги народу” і по 3 у “ЄС” та “Сила і честь”.

Відповідь у рекламному пості президентської партії:

“У Жмеринській громаді встановлять системи відеоспостереження в межах програми «Безпечне місто». Пропозицію про встановлення системи відеоспостереження внесла фракція «Слуга Народу» у Жмеринській міській раді”. 

Читаючи подібні новини та аналізуючі інші політичні та управлінські дії “Слуги народу” на Вінниччині не здивуємось, що і ця заява “СН” не відповідає дійсності.

Хоча… хай буде.

Безпека мешканців Жмеринки – це дійсно перемога всієї Вінниччини і безумовно президентської партії.

А сьогодні з’явився новий рекламний допис президентської партії.

Тут мова вже йде не тільки про перемоги місцевих осередків, а й про боротьбу “Зе!місцевих”.

Цього разу перемогою (чи боротьбою) “Зе!місцевих” у Вінницькій області стало таке:

Завдяки втручанню депутата Вінницької міської Ради Віталія Плясовиці було усунено підтоплення підвалу 9-поверхового будинку по Стельмаха, 53 у Вінниці.

Всі у виграші. Архітектор-депутат хвалиться, вінницький осередок звітує у Київ, про потужну комунальну перемогу в області, партія рекламує, мешканці дякують і лише вінницькі комунальники, які проблему ліквідували та її причини усунули знову не при справах.

Чому?

Бо «допомагати людям робити їхнє життя комфортнішим – обов’язок депутатів. Саме тому представники «Слуги Народу» і надалі оперативно реагуватимуть на прохання містян про допомогу та вирішуватимуть їхні проблеми, використовуючи всі можливі ресурси»,- пише спільнота “Слуга народу Вінниччина”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net