Громадське об’єднання «Ми – Вінничани» і Міжнародний Благодійний фонд «Український Альянс» вкотре передали на фронт техніку.

Дрони, приціли та 10 блоків багатоканальної зарядки Bandera Power225s поїдуть на посилення ЗСУ у зоні бойових дій. Орієнтовна вартість придбаного обладнання – 1,5 млн грн.

Допомогти фронту стало можливим завдяки коштам, зібраним «Українським Альянсом» і «Вінничанами» під час постійно діючого Благодійного марафону, який стартував 15 червня.

Докладніше про марафон: Понад 2 мільйони на ЗСУ зібрали у Вінниці

«Наша допомога ЗСУ має системний характер. І до початку повномасштабної війни, і після вторгнення наша команда неодноразово допомагала ЗСУ, підрозділам тероборони, Нацгвардії, іншим силовим структурам. Це і ремонт автівок, і передача дронів та різноманітного обладнання. Будемо допомагати й надалі – до повної перемоги України. Дякуємо усім мешканцям Вінниччини, які долучилися до цієї справи», – прокоментували подію пресслужби благодійних організацій.

Зібрати кошти на нинішню партію техніки вдалося у рамках Благодійного марафону «Мільйон для ЗСУ», коли замість запланованого 1 млн грн за рахунок щирих внесків бізнесменів, меценатів та пересічних громадян вдалося отримати понад 2 млн.

З цієї суми, за ініціативою організаторів, 500 тис. грн перерахували на фандерзингову ініціативу Володимира Зеленського UNITED24 на посилення оборони України.

Півтора мільйони були витрачені на придбання:

Десять блоків багатоканальної зарядки «Bandera Power225 s»

П’ять тепловізійних прицілів PFI- C435 (35 mm)

Двох дронів DJI Mavic 3

Двох DJI Mavic 3 Т з тепловізором

Нагадаємо, до складу ГО «Ми – Вінничани» входять активні громадяни, які об’єднали зусилля для змін на краще на території власних громад та Вінницької області у цілому.

Пріоритетним напрямком діяльності об’єднання є допомога ЗСУ.

Керівником ГО є  ексголова Вінницької ОДА Валерій Коровій, координаторами та партнерами – народні депутати України Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, народні депутати минулих скликань Олександр Домбровський та Сергій Кудлаєнко, засновник МВФ “Український Альянс” Микола Філонов.

Лише у поточному році «Вінничани» передали допомогу ЗСУ на суму понад 12 млн грн.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net